printlogo


کد خبر: 94257تاریخ: 1395/7/14 00:00
20 نفر از بازیکنان ما محصول آکادمی خودمان هستند
تابش: بعد از صندلی‌گذاری «نقش جهان» افتتاح می‌شودتأخیر در روند آماده‌سازی چمن ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز و تشبیه این ورزشگاه به نقش جهان اصفهان، بار دیگر موضوع طولانی شدن کار نقش جهان را به رخ مسوولان ورزش اصفهان ‌کشید. در همین راستا مسعود تابش، درباره روند آماده‌سازی ورزشگاه نقش جهان اصفهان توضیح می‌دهد: «روند آماده‌سازی ورزشگاه با شدت زیادی در حال انجام شدن است و فکر می‌کنم به زودی شاهد برگزاری بازی‌های سپاهان در این ورزشگاه خواهیم بود. مراحل صندلی گذاری طبقه دوم هم آغاز شده و تا افتتاح ورزشگاه تکمیل می‌شود.» آیا نصب چادر سقف این ورزشگاه هم پیش از افتتاح به پایان می‌رسد؟ او در پاسخ به این سوال می‌گوید: «فکر نمی‌کنم این اتفاق تا زمان افتتاح رخ بدهد اما ان‌شاءا... در فصل جاری نصب چادر هم انجام خواهد شد.»
قائم مقام باشگاه سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا احتمال برگزاری شهرآورد اصفهان در این ورزشگاه وجود دارد، تأکید می‌کند: «ذوب آهن در دیدار هفته هشتم میزبان سپاهان است و فکر نمی‌کنم بخواهند در نقش جهان به میدان بروند و بعید می‌دانم این اتفاق رخ بدهد.» تابش درباره اینکه آیا با افتتاح ورزشگاه می‌توانند بلیت فروشی بازی‌های سپاهان را خودشان انجام دهند، تأکید می‌کند: «پس از افتتاح ورزشگاه باید برای اجرایی شدن این موضوع هم برنامه‌ریزی کنیم.»
او درباره عملکرد سپاهان در مسابقات لیگ‌برتر و جام حذفی نیز توضیح می‌دهد: «در بازی جام حذفی اکثر بازیکنان با تجربه تیم به میدان نرفتند و بازیکنان جوان و کم‌تجربه تیم محک خوردند. فکر می‌کنم از ۳۲ بازیکنی که در تیم‌مان هستند، ۱۶ نفر از آکادمی سپاهان به تیم رسیده‌اند. اگر محرم نویدکیا، رسول نویدکیا، حسین پاپی و احسان حاجی‌صفی را هم به این بازیکنان اضافه کنیم در این صورت ۲۰ نفر از بازیکنان ما محصول آکادمی خودمان هستند.»
قائم مقام باشگاه سپاهان تأکید می‌کند: «در آخرین بازی لیگ‌برتر شکست خوردیم اما نباید ناامید شویم چرا که تیم ما جوان شده و بالاخره باید به این بازیکنان جوان میدان بدهیم تا باتجربه شوند. در این بازی روی اشتباهات بازیکنان گل خوردیم. به این تیم امیدوار هستیم و باید تحمل داشته باشیم. فکر می‌کنم این تیم تا شروع نیم فصل دوم کاملا هماهنگ می‌شود و دیگر اشتباهات گذشته را تکرار نمی‌کند هر چند هنوز تیم خوبی داریم و باید شرایط را اداره کنیم. ترکیب تیم ما خوب است.»


Page Generated in 0.0053 sec