printlogo


کد خبر: 94254تاریخ: 1395/7/14 00:00
ایرانی‌ها در همه چیز برترند
قلعه‌نویی: سروش به من گفت در تراکتور می‌ماند
امیر قلعه‌نویی سرمربی تراکتورسازی تبریز معتقد است تعطیلی‌های لیگ و هزینه‌های گزاف برگزاری اردوها، کارشان را سخت کرده. قلعه‌نویی به شرایط تیمش در تعطیلات لیگ برتر اشاره می‌کند و می‌گوید: «واقعا در این شرایط کار کردن سخت است. اینکه شما تمرین کنی، دو بازی انجام دهی و تعطیل شوی، به همه تیم‌ها ضربه می‌زند. بخصوص برای تیم‌هایی مثل تراکتورسازی که بازیکن و مربی خارجی دارند. شاید برای تیم‌هایی که جوان هستند، کار در تعطیلی‌ها راحت‌تر باشد ولی برای ما واقعا سخت است و اذیت می‌شویم. الان اگر بخواهیم یک اردوی داخلی برگزار کنیم، هزینه‌های زیادی باید پرداخت کنیم و از سوی دیگر اگر در تبریز هم بمانیم به اهدافی که داریم، نمی‌توانیم برسیم. به خاطر این مسائل می‌گویم شرایط سخت است.»
سرمربی تراکتور درباره آخرین وضعیت سروش رفیعی هم توضیح می‌دهد: «سیاست باشگاه تراکتورسازی این است که رفیعی حفظ شود اما این حفظ شدن باید در چارچوب و شرایطی صورت بگیرد. رفیعی یکشنبه با من تماس گرفت و ابراز علاقه کرد که بماند اما اعتقاد شخصی‌ام این است که بازیکن باید با دل و قلبش در تیمی بازی کند. سیاست باشگاه و کادرفنی حفظ سروش است اما این مساله باید دوطرفه باشد چون بازیکن هم آرامش و راحتی می‌خواهد. حالا بعد از اردوی تیم ملی رفیعی می‌آید و تصمیم‌گیری می‌کنیم. تکلیف او باید هرچه زودتر مشخص شود؛ اگر حفظ شود که خوب است و اگر هم حفظ نشد، از حالا برای جذب جایگزین او باید اقدام کنیم.»
 امیر قلعه‌نویی با اشاره به توانایی‌های بالای ایرانی‌ها می‌گوید: «از نظر من ایرانی‌ها در همه مباحث و نه فقط ورزش، جزو 10 تای اول جهان هستند اما متاسفانه برخی خودفروخته‌ها هستند که می‌خواهند ایرانی را تضعیف کنند. مگر پروفسور سمیعی کم آدمی است؟ نخبه‌های زیادی داشتیم که از ایران رفتند، چرا؟ ما در همه چیز برتر هستیم؛ اصغر فرهادی در سینما، محمدرضا شجریان در صدا و... متاسفانه برخی آقایان دنبال آن هستند که مربی ایرانی را بی‌ارزش کنند.»


Page Generated in 0.0055 sec