printlogo


کد خبر: 94245تاریخ: 1395/7/14 00:00
دوست داشتم برای تیم ملی ایران هم گل بزنم
ادینیو: این فصل بالای 20 گل می‌زنم


لوسیانو ادینیو که سابقه آقای گلی لیگ برتر را در کارنامه دارد در 7 بازی ابتدایی لیگ برتر فقط دو بار توانسته دروازه حریفان را باز کند. همین موضوع مهاجم برزیلی تراکتورسازی را تحت فشار قرار داده چرا که ایرانپوریان مدافع تراکتورسازی تا الان گل‌های بیشتری برای تراکتور زده.
ادینیو درباره شرایطش و اینکه فکر می‌کند تا پایان فصل چند گل می‌تواند برای تیمش بزند، می‌گوید: «این روزها با هرکسی صحبت می‌کنم به من می‌گوید چرا این‌قدر کم گل می‌زنی. درست است من به‌عنوان مهاجم یکی از وظایفم گلزنی است اما اول از همه موفقیت تراکتورسازی مهم است و بعد از آن گلزنی من. من هم دوست دارم مثل دو فصل قبل که در تراکتورسازی بودم و آقای گل شدم این عنوان را تکرار کنم اما وقتی 11 بازیکن به زمین می‌روند همگی یک هدف دارند و آن هم پیروزی تیمشان است. تا حالا هم تراکتور نتایج خوبی گرفته و من هم یکی از بازیکنان این تیم هستم. با اینکه تا الان فقط توانسته‌ام دو گل بزنم اما هدفم این است که تا پایان فصل بیش از بیست گل وارد دروازه حریفان کنم. انگیزه بالایی برای این کار دارم و اگر تا الان هم تعداد گل‌هایم زیاد نیست فقط از روی بدشانسی من است. نمی‌دانم چرا این فصل هیچ کدام از شوت‌هایم گل نمی‌شود و اکثرا دروازه‌بان‌ها آنها را می‌گیرند. دوست دارم این فصل هم مثل گذشته آقای گل لیگ ایران شوم.»
لوسیانو ادینیو قبلا خیلی دوست داشت در تیم ملی ایران بازی کند اما این اتفاق نیفتاد. او در مورد اینکه آیا الان هم به حضور در تیم ایران فکر می‌کند یا نه، می‌گوید: «دو سال پیش که در ایران بودم بارها گفتم دوست دارم برای تیم ملی ایران بازی کنم اما کسی توجه نکرد. حتی یک بار هم نتوانستم با کی‌روش حرف بزنم و دیگر از این فکر بیرون آمدم. الان دیگر تمرکزم فقط روی تراکتورسازی است چون دیگر از من گذشته که بخواهم در تیم ملی بازی کنم. دوست داشتم حداقل یک بار این اتفاق برایم می‌افتاد و با پیراهن ایران گل می‌زدم اما مرا نخواستند و دیگر به این موضوع فکر نمی‌کنم.»


Page Generated in 0.0068 sec