printlogo


کد خبر: 192670تاریخ: 1398/5/23 00:00
خبر کوتاهبراندائو نیامد
در حالی که گفته می‌شد جونیور مهاجم مد نظر باشگاه پرسپولیس قرار است بامداد سه‌شنبه وارد تهران شود اما این بازیکن هنوز به تهران نیامده است.
به نظر می‌رسد اگر جونیور قرار باشد به تهران بیاید تا آخر هفته راهی کشورمان خواهد شد و احتمالاً عقد قرارداد با این بازیکن 24 ساله به هفته آینده موکول خواهد شد.
 بدین ترتیب این مهاجم فرصت بسیار کوتاهی تا بازی نخست پرسپولیس در لیگ برتر دارد و بعید است در این مدت کوتاه حتی هماهنگی‌های اولیه را به دست بیاورد.
 
مرگ همبازی کالدرون
خوزه لوئیس براون که در فینال جام جهانی ۱۹۸۶ برای تیمش گلزنی کرده بود در سن ۶۲ سالگی درگذشت. در پی این اتفاق، گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس در توییتر خود نوشت: «آرزوی صبر برای خانواده و بستگانت می‌کنم. در آرامش بخواب.» گابریل کالدرون و خوزه لوئیس براون در یک تورنمنت با هم در تیم ملی آرژانتین به میدان رفتند که کوپا آمه‌ریکا ۱۹۸۹ بود که در آن تیم ملی فوتبال آرژانتین به عنوان سومی این رقابت‌ها دست یافت.
 
جشن رونمایی از پیراهن
با هماهنگی‌های صورت‌گرفته قرار است در مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس که احتمالاً شنبه آینده برگزار می‌شود حدود 45 دقیقه هم وقت برای رونمایی از پیراهن جدید پرسپولیس صورت بگیرد.
در این مراسم از پیراهن‌های پرسپولیس برای فصل آینده رونمایی خواهد شد که گفته می‌شود طرح جدیدی دارد. گفته می‌شد پرسپولیسی‌ها خواستار پیراهن سوم به رنگ خاکستری هم شده بودند که ظاهراً منتفی شده است.
 
حلالی تکذیب کرد
بعد از اینکه گفته شد ایرج عرب به خاطر نتایج ضعیف تیم امید به کادر فنی این تیم اولتیماتوم داده اسماعیل حلالی سرمربی تیم امید پرسپولیس گفت: «ما از لحاظ نتیجه‌گیری خوب عمل نکردیم ولی بازیکنان در حال پیشرفت هستند و آینده خوبی در آنها می‌بینم. اینکه می‌گویند اخطار داده‌اند به ما و اولتیماتوم داده‌اند صحت ندارد و چنین صحبتی با ما نشده است.»
 


Page Generated in 0.0053 sec