printlogo


کد خبر: 192665تاریخ: 1398/5/23 00:00
ذوب آهنصادقی همچنان دروازه بان اول ما است
منصوریان:
در مقابل الاتحاد
 خوش شانس نبودیم
علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ایران پس از دیدار با الاتحاد  و شکست تیمش می گوید:«بازیکنانم همه تلاش خود را کردند تا بهترین باشند اما با دریافت گل اول سورپرایز شدیم. ما
می دانستیم به بازی برمی‌گردیم و این اتفاق در زمان مورد نظر برای ما افتاد. »
او با بیان اینکه گل دوم الاتحاد شلیکی به قلب ما بود، حرفهایش را اینطور ادامه می دهد:«  البته که بهترین گلرهای دنیا هم از این دست اشتباهات می کنند و ما پشت انتخاب مان به عنوان دروازه بان اول می ایستیم. او در نیمه اول عملکرد خوبی داشت. گل دومی که دریافت کردیم کار ما را خیلی سخت کرد چراکه برای صعود باید سه گل دیگر می زدیم. ما خوش شانس نبودیم و اگر شانس داشتیم  اتفاق گل دوم برای ما نمی افتاد و مطمئنم اگر این اتفاق نمی افتاد سوار بر بازی می شدیم. »
منصوریان از سخت شدن شرایط تیمش در این بازی می گوید:« با دریافت گل دوم بازی را برای چند دقیقه از دست دادیم و الاتحاد به گل های بعدی خود دست یافت. بازهم توانستیم به بازی برگردیم و به 3 گل هم رسیدیم اما شرایط برای ما واقعا سخت بود و نتوانستیم به نتیجه دلخواه مان برسیم . در دقایق پایانی می توانستیم بازی را مساوی کنیم یا حتی ببریم.»

دوست داشتیم تا فینال پیش برویم ولی شرمنده شدیم
محمدی: صادقی مقصر باخت ذوب‌آهن نبود
هادی محمدی با اشاره به شکست ذوب آهن برابر الاتحاد عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا
می گوید:« ما با روحیه و انگیزه بالایی پا به زمین گذاشتیم و نیمه اول در اختیارمان بود، ولی بر خلاف جریان بازی گل خوردیم. ما بازی را مساوی کردیم، ولی بعد از آن گل دوم را خوردیم و گل‌های بعدی هم از راه رسید.»
مدافع ذوب‌آهن بدشانسی را یکی از عوامل شکست تیمش مقابل الاتحاد عربستان می داند:« حریف تیم پرقدرتی بود، ولی ما هم بدشانس بودیم. اصلاً دوست نداشتیم در این مرحله حذف شویم، ولی متأسفانه شرایط طبق خواسته ما پیش نرفت.»
او با تأکید بر اینکه محمدباقر صادقی موقعیت‌های زیادی را در این بازی از الاتحاد گرفت، معتقد است:« صادقی در این بازی نمایش خوبی داشت و چند موقعیت صد درصد را گرفت. ما نباید این بازیکن را مقصر حذف ذوب‌آهن بدانیم. وقتی می‌بریم یا می‌بازیم همه‌‌ی بازیکنان نقش دارند و نباید فقط روی صادقی زوم کنیم. ما گلر تونایی داریم که در جوانی به تیم ملی دعوت شد و اگر بدشانسی نمی‌آورد تا همین الان هم دروازه‌بان تیم ملی بود.»
محمدی در ادامه می گوید:« دوست داشتیم تا فینال جلو برویم، ولی شرمنده مردم ایران و هواداران ذوب‌آهن شدیم. امیدوارم در لیگ برتر نتایج خوبی بگیریم و حذف از لیگ قهرمانان را جبران کنیم.»

بدشانسی ذوب‌آهن
 روی دروازه‌ها
تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن ایران و الاتحاد عربستان در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و در ورزشگاه حمدالکبیر شهر دوحه قطر به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 4 بر 3 نماینده عربستان خاتمه یافت. ابتدا امیلیانو وچیو در دقیقه 1+45 برای الاتحاد گلزنی کرد تا تیمش پیروز به رختکن برود. در اوایل نیمه دوم و در دقیقه 53، ذوب‌آهن با گل به خودی لوییس خیمنس بازی را به تساوی کشاند. یک دقیقه بعد اما محمدباقر صادقی اشتباه فاحشی مرتکب شد و دروازه خودی را به اشتباه باز کرد تا راه‌راه‌پوشان الاتحاد دوباره از شاگردان علیرضا منصوریان پیش بیفتند. پس از این اشتباه، رومارینیو در دقایق 64 و 70، دو گل برای الاتحاد به ثمر رساند. گل‌های هادی محمدی در دقیقه 72 و کریسانتوس در دقیقه 83 هم فقط اختلاف را برای تنها نماینده باقیمانده ایران در لیگ قهرمانان آسیا کاهش داد و ثمری در پی نداشت. با این نتیجه و با توجه به برتری 2 بر یک الاتحاد در بازی رفت، این تیم در مجموع دو مسابقه به برتری 6 بر 4 دست یافت و به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان صعود کرد. شاگردان سیرا در این مرحله به مصاف پیروز دیدار الاهلی - الهلال عربستان می‌روند. ادهم محمد داور اردنی این مسابقه به هادی محمدی از ذوب‌آهن و عبدالله المالکی از الاتحاد کارت زرد نشان داد. به این ترتیب شاگردان منصوریان که در گل خوردن و گل زدن خیلی بدشانس بودند، پرونده باشگاهی کشورمان در آسیا در سال 2019 را بستند تا دوباره چشم به سال آینده مسابقات داشته باشیم. 


Page Generated in 0.0044 sec