printlogo


کد خبر: 192663تاریخ: 1398/5/23 00:00
خرده گزارش


ذوق‌ رسانه‌های عربستانی
به خاطر برد ذوب آهن

ذوب‌آهن در دیدار مقابل الاتحاد عربستان نتوانست باخت 2 بر یک بازی رفت را در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی جبران کند.
تیم علیرضا منصوریان در این بازی 4 بر 3 باخت تا در مجموع 6 بر 4 تسلیم حریف شده باشد. در این بازی روماریو، بازیکن برزیلی الاتحاد تلاش زیادی کرد تا به کسب نتیجه تیمش کمک کند.
 این اتفاق در حالی رخ داد که سبزپوشان فوتبال ایران می‌توانستند نیمه اول را بدون گل خورده ترک کنند و با تساوی بدون گل به رختکن بروند اما غفلت مدافعان و هوشیاری امیلیانو وکیو مهاجم آرژانتینی نماینده سعودی برای علیرضا منصوریان و تیمش گران تمام شد.
در نخستین دقیقه از وقت‌های تلف شده دو دقیقه‌ای بازی پاس در عمق کارلوس ویلانوئوا از سمت چپ زمین به محوطه جریمه ذوب‌آهن را امیلیانو وکیو بدون مکث و با شوت زمینی پای چپ زد تا توپ دور از دستان صادقی تبدیل به گل اول الاتحاد شود.
به این ترتیب ذوب‌آهن با وجود تلاش بسیار زیاد ستاره‌های خارجی الاتحاد توانست در این بازی سه گل به این تیم بزند و با بدشانسی بازی را با شکست به پایان برد.
اما عربستانی‌ها و بخصوص رسانه‌های عربستانی به خاطر این برد شانسی و صعود میلیمتری ذوق‌مرگ شدند و همین مساله باعث شد تا روزنامه الریاضیه‌ اقدام به چاپ تصویری از روماریو کرده و از تیتر بحث‌انگیز «ببر آسیایی تیم ایران را تکه تکه کرد» استفاده کند.
 روماریو ریکاردو داسیلوا 2 گل از 4 گل تیمش را وارد دروازه تیم ذوب‌آهن کرد و امیلیانو وکیو مهاجم آرژانتینی هم با گلزنی نمایش خوبی داشت.

 


Page Generated in 0.0033 sec