printlogo


کد خبر: 192632تاریخ: 1398/5/23 00:00
خبر کوتاهایکاردی فقط یک باشگاه را می‌خواهد

باشگاه‌های رم و موناکو در تلاش هستند که مائورو ایکاردی را از اینتر به خدمت بگیرند اما ظاهراً خود او هیچ مقصدی را جز یوونتوس قبول ندارد.
شبکه اسکای اسپورت ایتالیا و نیز سایت کالچومرکاتو گزارش کرده‌اند که نمایندگان باشگاه رم مذاکرات فشرده‌ای با اینتر و ایکاردی داشته‌اند تا او را راضی کنند به تیم پایتخت ایتالیا ملحق شود. رم پیش از این تمایل داشت گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی یوونتوس را بخرد اما او به ماندن در یوونتوس اصرار دارد به همین دلیل جالوروسی به فکر معاوضه مهاجم بوسنیایی‌اش، ادین ژکو با ایکاردی 26 ساله افتاده است و طبق ادعای دی‌مارتزیو، اسکای و کالچو مرکاتو، جالوروسی با توجه به حقوقی که پیشنهاد کرده (8 میلیون یورو در سال) شانس بیشتری نسبت به ناپولی برای خرید او دارد. با این حال نراتزوری اعلام کرده که تنها در صورتی ایکاردی را به رم می‌فروشد که این باشگاه حاضر شود رقمی بین 55 تا 60 میلیون یورو بپردازد یا اینکه ژکو را به علاوه 35 تا 40 میلیون یورو به اینتر بدهد. این در حالی است که کوریره دلا اسپورت خبر از تلاش دوباره ناپولی برای جذب ایکاردی حتی به صورت معاوضه با اینسینیه داده است و برخی منابع هم عنوان کرده‌اند لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در گفت‌وگو با وندا نارا همسر و مدیر برنامه‌های ایکاردی به وی اطلاع داده این باشگاه پاریسی در صورت فروش نیمار نیم‌نگاهی به جذب مهاجم آرژانتینی اینتر خواهد داشت.

توقف فروش پیراهن‌های نیمار در پاری‌سن ژرمن

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن که این روزها در حال مذاکره با مشتریان نیمار برای فروش این مهاجم برزیلی است، فروش پیراهن این بازیکن 26 ساله را متوقف کرد و به این ترتیب خروج او از پارک دو پرنس بسیار محتمل‌تر از قبل به نظر می‌رسد. فیلمی از فروشگاه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در پاریس منتشر شده که در آن به زحمت رد و نشانی از پیراهن نیمار دیده می‌شود. در حقیقت تنها بخشی از این فروشگاه که نشانی از نیمار دیده می‌شود، قسمتی است که به فروش کفش اختصاص دارد نه پیراهن.
پس از موضع‌گیری هواداران پاری‌سن‌ژرمن علیه نیمار با سر دادن شعارهای توهین‌آمیز در مورد او در بازی تیم‌شان مقابل تیم «نیم» در هفته نخست لوشامپیونا، خارج شدن پیراهن این بازیکن برزیلی از ویترین باشگاه نیز نشان می‌دهد که قهرمان فرانسه عملاً تمایلی به نگه داشتن ستاره سابق بارسلونا ندارد و جدایی او بعد از دو سال از ورودش به PSG قریب‌الوقوع خواهد بود.
بارسلونا و رئال مادرید که از آنها به‌عنوان مشتریان اصلی نیمار یاد می‌شود، تا روز دوم سپتامبر برای خرید او مهلت دارند.

مدافع یووه در یک قدمی رم

رسانه‌های ایتالیایی از جمله شبکه‌های‌ تلویزیونی «اسپورت ایتالیا» و «اسپورت مدیاسِت» و روزنامه «کوریره دلو اسپورت» خبر دادند که دانیله روگانی در آستانه پیوستن به رم با قرارداد قرضی به ارزش 5 میلیون یورو است و تنها توافق شخصی وی با باشگاه رم باقی مانده است.
طبق این گزارش‌ها، این مدافع ایتالیایی با قرارداد قرضی در آستانه پیوستن به جالوروسی است و اگر این انتقال عملی شود، قرارداد قرضی وی در ماه ژوئن 2020 می‌تواند در ازای 25 میلیون یورو قطعی شود. قرار بود دیروز نشستی بین فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی یوونتوس، داویده تورچیا مدیر برنامه‌های روگانی و نمایندگان باشگاه رم برگزار شود تا توافق در زمینه شخصی هم با این مدافع ایتالیایی حاصل شود.
روگانی که حالا با وجود جورجو کیه‌لینی، لئوناردو بونوچی، ماتیس دلیخت و مریح دمیرال، کار سختی برای قرار گرفتن در ترکیب یوونتوس دارد، درخواست دستمزد 3 میلیون یورو در سال کرده است.
رم همچنین نسبت به جذب گونسالو ایگواین از یوونتوس علاقه‌مند است، مهاجم آرژانتینی که فصل گذشته به طور قرضی برای میلان و چلسی - هرکدام یک نیم‌فصل - بازی کرد.
 


Page Generated in 0.0069 sec