printlogo


کد خبر: 192629تاریخ: 1398/5/23 00:00
خبر کوتاه

رونالدو:
همیشه به زیدان علاقه‌مند خواهم بود
کریستیانو رونالدو که پیش از پیوستن به یوونتوس در تابستان 2018، زیر نظر زین‌الدین زیدان سه قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرد، از سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها تمجید کرد که اواسط فصل گذشته برای دومین بار هدایت رئال مادرید را بر عهده گرفت.
رونالدوی 34 ساله در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «DAZN» گفت: «اعتماد به نفسی که یک بازیکن نیاز دارد، تنها از خود او نشأت نمی‌گیرد، بلکه از سرمربی و بازیکنان کناری‌اش هم این اعتماد به نفس را می‌گیرد. به عنوان یک بازیکن نیاز دارید که احساس کنید عضو مهمی از تیم هستید و زیدان حس خاصی به من می‌داد.»
وی افزود: «زیزو کمک زیادی به من کرد و احترام زیادی برای او قائل بودم اما کار زیر نظر زیدان سبب شد تا او را بیشتر از گذشته تحسین کنم. دلیلش هم شخصیتی است که او داشت، نوع صحبت کردنش، سبک مربیگری‌اش و نوع رفتاری که با من داشت. زیزو همیشه به من می‌گفت «آرامش خودت را حفظ کن و بازی خودت را انجام بده. تو بازیکنی هستی که می‌توانی در زمین باعث ایجاد تفاوت شوی.»
فوق‌ستاره پرتغالی یوونتوس که عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه رئال مادرید از آن وی است، در بخش پایانی صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: «زیدان همیشه با من روراست بود و به همین خاطر است که همیشه به او علاقه‌مند خواهم بود.»
 


Page Generated in 0.0058 sec