printlogo


کد خبر: 192625تاریخ: 1398/5/23 00:00
خبر کوتاه


مورینیو: فلیکس نمی‌تواند از رقم قراردادش
فرار کند
ژوزه مورینیو، سرمربی سابق منچستریونایتد معتقد است که هموطن جوانش، ژوائو فلیکس با توجه به بالا بودن رقم قرارداد انتقالش از بنفیکا به اتلتیکومادرید در تابستان سال جاری، تحت فشار زیادی قرار دارد اما باید با آن کنار بیاید.
فلیکس با قراردادی 126 میلیون یورویی به روخی بلانکو پیوسته و به گرانقیمت‌ترین خرید تاریخ اتلتیکومادرید و گران‌ترین ‌خرید تابستانی امسال لالیگا مبدل شده است.
مورینیو که اکنون در نقش مفسر و کارشناس ورزشی فعالیت دارد، با توجه به رقم قرارداد هموطن 19 ساله‌اش، به شبکه تلویزیونی اتحادیه فوتبال پرتغال گفت: «فلیکس به خاطر استعداد فراوانش و البته سرمایه‌گذاری باشگاه اتلتیکومادرید برای خرید او، چالش بزرگی پیش رو دارد. من معتقدم که او نمی‌تواند از این مسئولیت فرار کند و مهم نیست که 18 ساله است، 20 ساله یا 25 ساله. چیزی که اهمیت دارد، استعداد او و مسئولیتی است که باید آن را قبول کند.»
اتلتیکومادرید در پایان فصل گذشته بازیکنانی مانند دیه‌گو گودین، آنتوان گریزمان، رودری، فیلیپه لوییس و خوانفران را از دست داد اما مورینیو معتقد است سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته توسط این باشگاه، آن را به یک مدعی برای فتح لیگ قهرمانان و لالیگا تبدیل می‌کند. او ادامه داد: «میزان سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در اتلتیکومادرید سبب می‌شود از این باشگاه انتظار برود که برای قهرمانی در لیگ قهرمانان و لالیگا بجنگد. مشخص است که بارسلونا و رئال مادرید به خاطر قدرت و توانایی مالی، فرهنگ و کیفیت‌شان، همیشه مدعی باشند اما اتلتیکومادرید هم در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری‌های باورنکردنی انجام داده است.»
 


Page Generated in 0.0058 sec