printlogo


کد خبر: 188277تاریخ: 1398/3/23 00:00
مشهد ایستگاه پنجم
اهداف رحمتی در پدیده: آسیا، تیم ملی و شاید هم خودرو

ماجرای مهدی رحمتی، جدایی از استقلال و حضور در پدیده شاید در نگاه نخست شبیه شایعه باشد اما برخلاف همیشه جدی است و طرفین در مذاکره به توافق مالی هم رسیده‌اند. داستان رحمتی و پدیده از حدود 10 روز قبل آغاز شد. یحیی گل‌محمدی به جذب او اعلام نیاز کرد و باشگاه پدیده هم وارد عمل شد تا بتواند این دروازه‌بان 37 ساله را به حضور در مشهد راضی کند.
قرارداد رحمتی با استقلال به اتمام رسیده و او به‌عنوان بازیکن آزاد می‌تواند به هر تیمی که می‌خواهد برود. در وهله اول این مذاکره هیچ ایراد یا اشکالی ندارد اما اینکه چرا رحمتی پدیده را انتخاب کرده، برمی‌گردد به علاقه ویژه او به حداقل یک فصل بازی در مشهد. شهری که رحمتی همیشه از حضور در آن استقبال کرده و همیشه به نزدیکانش گفته که در دوران فوتبالش حتما یک فصل را در تیم‌های این شهر بازی خواهد کرد.
مهدی رحمتی با پدیده توافق کرده، توافقی در حدود 1/2 تا 1/5 میلیارد تومان که شاید همه را متعجب کند. رقمی پایین‌تر از دستمزد او در استقلال و هر تیم دیگری. شاید هم پشت‌پرده ماجرا داستان دیگری باشد. مثلا دریافت اتومبیل، خارج از قرارداد و با نظر مالک شهر خودرو که مالکیت باشگاه را نیز بر عهده دارد. البته مبلغ قطعی است اما اینکه در بندهای قرارداد رحمتی چه نوشته خواهد شد، باید منتظر بمانیم.
رحمتی که سال‌ها در اصفهان، کرمان، شیراز و تهران بازی کرده، اگر با پدیده به توافق نهایی برسد حضور در پنجمین شهر ایران را تجربه خواهد کرد. او سه‌شنبه شب با حمیداوی - مالک پدیده - به توافق رسید و اگر اتفاق خاصی مانند ادامه حضور در استقلال رخ ندهد، چمدان خود را می‌بندد و برای ادامه فوتبال به مشهد می‌رود.
دروازه‌بان استقلال البته انگیزه‌های فراوانی برای موفقیت در پدیده دارد؛ ابتدا حضور در آسیا و سپس درخشش در لیگ برتر. او به مدیران پدیده از انگیزه‌هایش گفته و اینکه قصد دارد با درخشش در این تیم به تیم ملی برگردد و نظر مارک ویلموتس را جلب کند. هر چند وقوع این اتفاق غیرممکن است اما انگیزه‌های این دروازه‌بان را نشان می‌دهد؛ دروازه‌بانی که با پدیده توافق کرده اما نیم‌نگاهی هم به اتفاق‌های استقلال دارد تا شاید در این تیم بماند.
 


Page Generated in 0.0052 sec