printlogo


کد خبر: 188276تاریخ: 1398/3/23 00:00
صحبت‌های مهدی با معلم دوران ابتدایی بعد از توافق
رحمتی به یحیی: به من 5 روز فرصت بدهسرانجام اتفاقی که خیلی‌ها انتظارش را می‌کشیدند رخ داد و مهدی رحمتی با باشگاه پدیده مشهد به توافق نهایی رسید. رحمتی اما برای اینکه قراردادش را با این باشگاه نهایی کند از گل‌محمدی زمان معینی خواسته است. جدایی رحمتی در شرایطی در حال به ثبت رسیدن است که اعضای هیات مدیره باشگاه با وجود اختلاف نظرهایی که بر سر ماندن رحمتی داشتند اما بر این باور بودند که رحمتی می‌تواند یک فصل دیگر به استقلال کمک کند ولی حالا رحمتی پیش‌دستی کرده و برای رهایی از حاشیه‌ها با پدیده به توافق نهایی رسیده است، هرچند که رحمتی کوشیده انتقال به مشهد را با قدم‌های آهسته بردارد و به نوعی به شکل ناگهانی تیمش را ترک نکند و همچنان فرصت را برای بازگشت باز بگذارد که این هم احتمالش یک درصد است.

مهدی رحمتی بر سر زمان و دستمزد قراردادش با باشگاه پدیده به توافق نهایی رسیده و همه چیز آماده حضور او در ترکیب پدیده فصل آینده است. با توجه به اینکه مشهدی‌ها نیز علاقه زیادی به حضور این دروازه‌بان در قفس توری‌شان دارند، دیدن رحمتی در ترکیب پدیده لیگ نوزدهم بسیار محتمل است. برخی جریان‌های خبری نیز از قطعی بودن قرارداد او با پدیده پرده برداشته‌اند که البته خبر بیراهی هم نیست چون توافقات در همه مسائل انجام شده و رحمتی خود نیز بی‌میل نیست فصل آینده برای تیم مشهدی بازی کند، ضمن اینکه خادمی امام رضا(رع) باعث می‌شد این دروازه‌بان هر ماه از تهران به مشهد برود که حالا با حضورش در تیم پدیده با خیال راحت‌تری می‌تواند به خادمی بپردازد. رحمتی اما برای اینکه قراردادش را با باشگاه پدیده نهایی کند از یحیی گل‌محمدی 5 روز فرصت خواسته است. دلیل این موضوع مشخص شدن تکلیف دروازه استقلال است. در واقع مهدی رحمتی نیز می‌خواهد بداند آیا سیدحسین حسینی قراردادش را با استقلال تمدید می‌کند یا خیر؟ اگر یک درصد حسینی با استقلال به توافق دست نیابد آنگاه رحمتی از تصمیمش برای پیوستن به تیم پدیده منصرف خواهد شد که احتمال این بازگشت هم کم است به این دلیل که با وجود شایعاتی که درباره بی‌میلی حسینی به ماندن در استقلال و مذاکره با گزینه‌های جدید و درخواست‌های مالی غیرممکن شنیده می‌شود اما این دروازه‌بان در نهایت در استقلال خواهد ماند. رحمتی اما برای اینکه از سوی برخی هواداران استقلال متهم به خالی کردن پشت استقلال نشود چند روزی صبر می‌کند تا تکلیف دروازه استقلال هم مشخص شود و بعد از آن بار سفر به مشهد ببندد و در تمرینات تیم پدیده شرکت کند. حضور رحمتی در تیم پدیده البته با موجی از خوشحالی از سوی فوتبال‌دوستان این شهر مواجه شده و نزدیکان به تیم پدیده اعتقاد دارند رحمتی می‌تواند با تجربه خودش کمک قابل توجهی به تیم پدیده که از داشتن بازیکنان با تجربه تقریبا تهی است، باشد. رحمتی هم به احتمال بسیار زیاد بعد از فصل نوزدهم با دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد اما او دوست دارد در شرایطی دستکش‌های دروازه‌بانی را از دست خارج کند که به نوعی در اوج باشد که پدیده این فرصت را برایش ایجاد خواهد کرد تا همانطور که دوست دارد از دنیای فوتبال خداحافظی کند. رحمتی به این نتیجه رسیده که در شرایط کنونی شاید ماندن در استقلال نتواند به نفعش باشد به همین دلیل مذاکرات نهایی را با باشگاه پدیده انجام داده تا فصل آتی در این تیم دیده شود، هرچند که برای قطعی شدن این انتقال بزرگ باید چند روز دیگر صبر کنیم تا تکلیف استقلال نیز روشن شود.
 
رحمتی در آغوش معلم دوران ابتدایی
 قرارداد رحمتی با پدیده که نهایی شود در واقع باید اینطور به ماجرا نگریست که مهدی رحمتی بعد از سال‌ها دوباره شاگرد معلمش شده است. معلمی که سال‌ها پیش در مدرسه ابتدایی هویزه به مهدی رحمتی درس می‌داد و حالا نیز به‌عنوان سرمربی در آخرین ایستگاه دوران فوتبالش دوباره استادی این دروازه‌بان را به عهده گرفته است. جالب است بدانید که رحمتی مبصر کلاسی بود که یحیی گل‌محمدی سال‌ها پیش معلمش بود.
 


Page Generated in 0.0053 sec