printlogo


کد خبر: 188274تاریخ: 1398/3/23 00:00
مصاحبه

منزوی: استراماچونی نمی‌آید؟ نه دروغ است


نیامدن استراماچونی به ایران به رغم وعده‌ای که داده شده بود، ابهام‌ها درباره سرمربی آینده استقلال را به نقطه اوج رسانده و مشخص نیست این مربی برای همکاری با استقلال به ایران بیاید یا نه. ابهام موجود با واکنش کامران منزوی نیز همراه شده است.
 عضو هیات مدیره باشگاه استقلال اما حرف‌های دیگری می‌زند: «نمی‌دانم استراماچونی به چه کسی گفته از مربیگری در استقلال منصرف شده است چون همکاران این مربی دو روز پیش به تهران سفر کرده و نشستی را با هم داشتیم و آنها امکانات و شرایط را بررسی کردند. همکاران استراماچونی به تازگی ایران را ترک کرده‌اند، حالا چگونه ۲ همکار استراماچونی به مقصد نرسیده‌ و این اخبار در کشور پیچیده، نمی‌دانم. ما منتظر پاسخگویی آنها هستیم. ما منتظریم او قراردادی که به صورت ایمیلی تهیه کردیم را امضا کرده و برای ما ارسال کند. اینکه نقل قول از هیات مدیره شده که او نمی‌آید صحت ندارد چون ما 5 نفر که بیشتر نیستیم. شاید این موضوع را به هیات مدیره‌های خیلی خیلی قبل خبر داده‌اند!»
در عین حال در فضای مجازی این خبر پیچیده که فیلم‌هایی برای منصرف شدن استراماچونی برای او و همسرش ارسال شده تا این مربی را از حضور در استقلال منصرف کنند. منزوی این خبرها را هم تکذیب می‌کند: «نه اینطور نیست، چون همکاران او تازه به کشورشان برگشته‌اند، چگونه وقتی در هواپیما هستند این اخبار به این مربی رسیده است. آرزوی هر شخصی است که در این شرایط با این تیم کار کند.»
منزوی حرف‌هایش را با این امیدواری ادامه داد: «ما امیدمان در ابتدا به خدا است و باید بگویم تیم ما خیلی باریشه‌تر از این حرف‌ها است. قطعا جواب آنها را به زودی می‌گیریم البته ما مشکلاتی بزرگ‌تر از اینها در استقلال داشتیم که پیرامون بدهی‌ها بود و خیلی از آنها را پرداخت خواهیم کرد.
ما بدهی‌های سنگینی در این سال‌ها داشتیم و هواداران استقلال هم حمایت کردند که خوشبختانه مشکلات مالی در حال حل شدن است.» 


Page Generated in 0.0054 sec