printlogo


کد خبر: 188272تاریخ: 1398/3/23 00:00
علیپور پرده از راز حسینی برداشت

«حسین حسینی دروازه‌بان استقلال با پرسپولیس قرارداد بست.» این خبر از آن دسته خبرهایی است که به خودی خود می‌تواند به اندازه کافی جنجال به پا کرده و اوضاع را متشنج کند اما این خبر چطور دهان به دهان چرخید و به قولی مثل بمب ترکید؟ ماجرا از این قرار بود که علی علیپور مهاجم پرسپولیس پستی در صفحه شخصی خود گذاشت که نام حسینی در آن حک شده بود و عکس یک بمب را بین دو قلب قرمز قرار داده بود. ظاهرا این پست فقط یک معنا داشت؛ حسینی بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس است. همین پست جنجالی در فضای مجازی واکنش شدید هواداران استقلال را در پی داشت و آنقدر بازتابش منفی بود که خیلی زود علیپور این پست را برداشت. در شرایطی که گفته شد مهدی رحمتی با پدیده قرارداد بسته است (خبری که به تایید رسمی نرسید) مذاکره حسین حسینی با پرسپولیس هم موجی از انتقادات را روانه مسوولان استقلال کرد.


ریگی با استقلال به توافق رسید

مسعود ریگی هافبک فصل گذشته تیم پدیده مشهد با مسوولان استقلال به توافق رسید و فصل آینده در جمع آبی‌پوشان حضور خواهد داشت. این بازیکن دیروز برای حضور 2 ساله در جمع آبی‌پوشان با مسوولان استقلال به توافق رسید.
 پیش از این محمد بلبلی بازیکن سپیدرود با استقلال قرارداد ۲ ساله امضا کرد. سیاوش یزدانی و علی دشتی ۲ بازیکنی هستند که کار انتقال آنها به استقلال تقریبا در مراحل پایانی است. مسوولان باشگاه استقلال تصمیم دارند نام چند بازیکن جدید این تیم را به شیوه پندار توفیقی و به صورت یکجا به هواداران معرفی کنند.
 این در حالی است که استقلالی‌ها هنوز نتوانسته‌اند بازیکنان فصل پیش خود را حفظ کنند. باشگاه استقلال به صورت رسمی با دو بازیکن خود (علی کریمی و وریا غفوری) وارد مذاکره شد اما با هیچ کدام فعلا به توافق نرسیده، گویا این بازیکنان از نظر مالی با استقلال به توافق نرسیدند. در این شرایط که چند بازیکن کلیدی استقلال قراردادشان با این تیم تمام شده، این امکان وجود دارد که مسوولان استقلال نتوانند بازیکنان فصل گذشته خود را حفظ کنند.

 


Page Generated in 0.0046 sec