printlogo


کد خبر: 186528تاریخ: 1398/2/26 00:00
از الان به هواداران تیم قهرمان تبریک می‌گویم
احمدی: شرایط تیم ما و پرسپولیس مشخص است


رحمان احمدی مدت‌ها است که از دروازه پارس جنوبی جم در برابر مهاجمان تیم‌ها محافظت می‌کند. او روزهای خوب در این تیم زیاد داشته است و البته بعد از آن تعریف و تمجیدهای سرمربی را هم به دنبال داشته. مشکلات پارس جنوبی جم باعث شد تا این تیم نیم فصل دوم را خیلی موفق سپری نکند و شرایط این تیم قبل از رویارویی با پرسپولیسی که برای قهرمانی می‌جنگد، کاملا مشخص است. به هر حال این بازی برای هر کسی حساسیت نداشته باشد برای رحمان احمدی کاملا یک بازی استثنایی است. از یک طرف احمدی نشان داده است که دروازه‌بان قابلی است و در رویارویی با مهاجمان چیزی کم ندارد، از طرف دیگر او بازیکن سابق پرسپولیس بوده است و هنوز هم در میان هواداران این تیم، محبوب و شناخته شده است و از همه مهم‌تر اینکه رحمان احمدی را می‌توان یکی از پیشکسوتان فوتبال سپاهان نامید. بازیکنی که با سپاهان روزهای بسیار خوبی را سپری کرده است و در اصفهان هم به اندازه تهران، شناخته شده و محبوب است.
احمدی درباره بازی با پرسپولیس می‌گوید: «همه شما از شرایط تیم ما آگاه هستید، می‌دانید که روزهای اخیر به خاطر مشکلاتی که داشتیم، نتوانستیم به نتایج مطلوبی برسیم. همت و اراده بچه‌ها بود که توانستیم خودمان را در لیگ برتر حفظ کنیم. به هر حال بازی با پرسپولیس برای ما در چنین شرایطی رقم می‌خورد با این حال با تمام وجود از شخصیت تیمی و حقیقی خودمان دفاع خواهیم کرد. ما آماده این بازی هستیم و تا توان داریم در این بازی به دنبال نتیجه گرفتن خواهیم بود. از طرف دیگر همه شما از شرایط پرسپولیس هم آگاه هستید، تیمی که فقط یک باخت در کل لیگ داشته است، به طور حتم برای بازی پایانی و دیداری که قهرمانی‌اش را قطعی می‌کند بدون برنامه نخواهد بود.»
او در مورد اینکه دوست دارد چه تیمی قهرمان شود، می‌گوید: «من هم در پرسپولیس بودم و خاطرات بسیار خوبی با هواداران این تیم دارم و هم در سپاهان روزهای خوبی داشتم و با هواداران این تیم هم روزهای خوبی داشتیم. همه این هواداران من را می‌شناسند و می‌دانند که دوست دارم حق به حقدار برسد. به طور حتم هر تیمی لیاقت قهرمانی داشته باشد، قهرمان خواهد شد. درست است که شرایط پرسپولیس بهتر است اما در فوتبال به طور قاطع نمی‌توان حرف زد. به هر حال هر اتفاقی ممکن است بیفتد اما به طور حتم من قبل از همه به هواداران تیم قهرمان تبریک می‌گویم چون هر دو تیم و هوادارانش برای من محبوب هستند.»


Page Generated in 0.0037 sec