printlogo


کد خبر: 182532تاریخ: 1397/12/23 00:00
سکوها ناامید ازصعود

تیتر یک - در نظرسنجی اینترنتی ایران ورزشی، 40 درصد از کاربران عقیده داشتند که استقلال و پرسپولیس با توجه به نتایج ضعیف دو هفته اول لیگ قهرمانان بختی برای صعود از گروه
ندارند.
30 درصد از کاربران اعتقاد داشتند که تنها استقلال از گروهش صعود می‌کند و 23 درصد بر این باور بودند که تنها پرسپولیس می‌تواند بازی در مرحله گروهی را تجربه کند. تنها 7 درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی رای به صعود همزمان هر دو تیم پرطرفدار پایتخت دادند.
استقلال و پرسپولیس از دو بازی مرحله گروهی تنها یک امتیاز دارند و به رتبه آخر گروه‌شان سقوط کرده‌‌اند. این دو تیم برای صعود باید حداقل دو بازی از چهار بازی باقی‌مانده را ببرند، در حالی که به دلیل همگروهی با تیم عربستانی تنها یک بازی خانگی دارند.

جنگ مجازی بر سر آفساید
 صفحات مجازی در یکی، دو روز گذشته پر از واکنش‌هایی بود که طرفداران استقلال و پرسپولیس نسبت به نتیجه بازی تیم‌های محبوب خود در هفته دوم رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نشان داده بودند. پرسپولیسی‌ها بیشتر و استقلالی‌ها کمتر. در مجموع اما بیشترین واکنش‌های مجازی اعتراض به داوری‌هایی بود که حتی در سطح آسیا هم به ضرر نمایندگان ایران است.
عده‌ای هم نسبت به ناتوانی فدراسیون فوتبال برای احقاق حق تیم‌های فوتبال ایران معترض بودند.
بعد از این دو گروه عمده، باید به توییت‌ها و پست‌هایی اشاره کنیم که به عملکرد مهاجمان پرسپولیس بخصوص علی‌ علیپور اشاره داشت و البته برانکویی که از تعویض‌های خود استفاده نکرده است.
استقلالی‌ها اما بیشتر از اینکه به داوری اعتراضی داشته باشند یا درباره گلی که آفساید گرفته شد حرفی بزنند، تصاویری از صحنه‌ گل السد به پرسپولیس را منتشر می‌کردند تا ثابت کنند گل السد آفساید نبوده و اعتراض پرسپولیسی‌ها بیهوده  است.
در حالی که این روزها هواداران پرسپولیس داوری را چه در لیگ و چه در سطح آسیا بزرگترین حریف تیم خود در راه کسب قهرمانی‌ها می‌دانند، استقلالی‌ها این اعتراض‌ها را بیهوده می‌دانند.
 


Page Generated in 0.0052 sec