printlogo


کد خبر: 179728تاریخ: 1397/11/18 00:00
سیاه و سفید
ژاوی به بازی با پرسپولیس می‌رسد؟

ژاوی هرناندز، هافبک السد که به تازگی در تمرینات این تیم دچار مصدومیت شده، چند بازی پیش روی السد را از دست خواهد داد.
پس از معاینه وضعیت پای ژاوی مشخص شد که عضله پای راست کاپیتان السد دچار پارگی شده و پیش از بازگشت به تمرینات،‌ باید به مدت چهار هفته تحت درمان قرار گیرد. باشگاه السد قطر این خبر را در سایت خود اعلام کرد.
السد قطر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با تیم‌های پرسپولیس، الاهلی عربستان و یکی از تیم‌های پاختاکور ازبکستان، نیروی هوایی عراق یا النصر امارات همگروه خواهد بود. این تیم 21 اسفند باید برابر پرسپولیس به میدان برود و باید دید ژاوی به این بازی می‌رسد یا خیر.
 


در چنین روزی
سفر اینفانتینو به تهران


سال گذشته در چنین روزی خبر مهم روز این بود: برنامه‌های اینفانتینو در ایران. دیدار با رییس‌جمهوری، تماشای شهرآورد و بازی فوتسال. اینفانتینــو رییس فیفا اســفند ماه ســفری به ایران خواهد داشــت. پیش از این فدراســیون فوتبال تاریخ 10 اسفند را بــرای دعــوت از اینفانتینو اعلام کرده بــود اما با توجه به فشــردگی برنامه‌های رییس جهانی فدراسیون فوتبال مسوولان فدراسیون ایران در تلاش هستند تا سفر اینفانتینو یک روز زودتر انجام شود. این همان سفر پرماجرای اینفانتینو به ایران است که در ادامه‌اش تاج با این رابطه‌ها به ابقای خود کمک کرد، آن هم به رغم قانون منع کار بازنشسته‌ها.
اتفاق دیگر در آن روز این بود: بار دیگر اتفاقی افتاد که جز تاسف، نتیجه دیگری ندارد. دو بانوی خبرنگار که برای تماشای بازی فینال لیگ برتر بسکتبال راهی تبریز شده بودند، با رفتار نامناسبی از سوی دست اندرکاران سالن مواجه شدند و برای ساعتی در اتاقی حبس شدند. دو بانوی خبرنگار که برای پوشش خبری دیدار مهرام و شهرداری تبریز، در جریان لیگ برتر بسکتبال به تبریز سفر کرده بودند، نه تنها نتوانستند در سالن حاضر شوند و بازی دیروز را از نزدیک ببینند بلکه با برخوردهای نامناسب هم مواجه شدند که جای تعجب و البته تاسف دارد. نکته قابل توجه این است که این دو بانو، پیش از سفر از سوی وزارت ورزش نیز هماهنگی‌های لازم را انجام داده بودند.

 روی آنتن
مسابقه پیکان و استقلال

امروز پنجشنبه 18 بهمن ماه تیم های پیکان و استقلال ساعت 45 :15 دقیقه به مصاف هم می روند و می‌توانید این بازی را از شبکه سوم سیما تماشا کنید.
 


Page Generated in 0.0065 sec