printlogo


کد خبر: 179715تاریخ: 1397/11/18 00:00
پاسخ سرمربی پرسپولیس به حرف‌های چند روز اخیر
برانکو: مدرک ارائه‌کنید یا مثال بزنید

برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی دو بر صفر مقابل پدیده در نشست خبری گفت: «خیلی خوشحالم پیروز شدیم. از بازیکنان بابت جنگندگی که داشتند تشکر می‌کنیم. از هواداران که در این سرما ما را تشویق کردند ممنون هستیم. دیروز (سه‌شنبه) هم گفتم انتظار بازی سختی را می‌کشیم. شاهد بودید که بازی سختی بود و این مسابقه یک دربی واقعی در هفته اول بود. در هفته اول یک دربی بزرگ داشتیم و دو تیم بالای جدول با هم بازی کردند. مهم‌ترین مساله شروع مسابقات با برد بود.»
وی افزود: «بارها گفته‌ام نخستین بازی خیلی سخت است و مهم است که با لیاقت برنده این دیدار شدیم. قطعا از بازی‌های بعدی بهتر و بهتر خواهیم شد و به بازیکنانم بابت این برد شیرین تبریک می‌گویم.»
سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه در ۳۰ دقیقه اول تیمش دو گل زد اما در ۶۰ دقیقه بعدی از موقعیت‌های گلزنی استفاده نشد گفت: «طبیعی است اگر دو سه گل دیگر می‌زدیم خوشحال می‌شدیم و فرصت‌هایی هم در این بین داشتیم اما تکرار می‌کنم پدیده یک تیم بسیار خوب و گل‌محمدی یک تیم مدرن را بسته است. حضور آنها در صدر جدول اتفاقی نبوده است. البته من بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که باید بیشتر تلاش کنند تا گل سوم را هم بزنیم.»
وی در مورد اینکه پرسپولیس زیر توپ نمی‌زند گفت: «ما اصرار بر مالکیت توپ داریم و بدون کنترل زیر توپ نمی‌زنیم مگر اینکه خطری وجود داشته باشد و اصرار ما روی پاسکاری متوالی است. همانطور که شاهد بودید قبل از گل دوم پاس‌های زیادی رد و بدل شد و بازی را در عرض به خوبی عوض کردیم و نعمتی چندین متر تنها مانده بود و این معیار ما برای بازی کردن است اما همیشه نمی‌توان آن را اجرایی کرد و تلاش می‌کنیم کارمان را همینطور پیش ببریم.»
سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه موفقیت‌های تیمش باعث ناراحتی برخی می‌شود و اکنون مربی برکنار شده تراکتورسازی علیه این تیم صحبت کرده است، گفت: «می‌دانیم همیشه این صحبت‌ها مطرح می‌شود. نشان دادیم که فکرمان فوتبال است و دوست داریم هواداران ما نشاط داشته باشند و از عملکرد تیم لذت ببرند و محترمانه و ورزشی کار می‌کنیم. اگر کسی فکر می‌کند ما سفارش شده هستیم مدرک ارائه بدهد و یک مثال بزند و بی‌خود و بی‌جهت حرفی را مطرح نکند.»
 


Page Generated in 0.0053 sec