printlogo


کد خبر: 179691تاریخ: 1397/11/18 00:00
نکونام همچنان شاکی از استقلالهادی مباشری معاون باشگاه استقلال در خصوص اینکه جواد نکونام به خاطر بدهی مالیاتی زمان حضورش در استقلال ممنوع‌الخروج شده است، گفت: «چند ماه پیش زمانی که بحث پرداخت بدهی‌ها به خاطر ای‌اف‌سی مطرح بود ما بدهی مالیاتی نکونام را به او پرداخت کردیم. ما 478 میلیون تومان در آکادمی خود نکونام از طریق دستگاه کشیدیم و بدهی او را تسویه کردیم. اگر او طلب دیگری دارد من در جریان نیستم. چون این بحث مطالبات مربوط به حدود 5 ماه پیش بود.»
معاون باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا این باشگاه مبلغ مورد نظر کمیته تعیین وضعیت را پرداخت کرده است، گفت: «این موضوع به زودی مشخص می‌شود. من در حال بررسی شرایط هستم. قرارداد مجیدی و مارتین فورکل هم در هیات فوتبال ثبت شد. تا این لحظه بدهی کمیته تعیین وضعیت را پرداخت نکرده‌ایم.»


پیشنهاد شفر برای خداحافظی ملی‌پوشان

سرمربی استقلال با انتشار پیامی پیشنهادی را برای برگزاری بازی خداحافظی ملی‌پوشان ایران مطرح کرد. وینفرد شفر سرمربی آبی‌پوشان خواستار برگزاری یک بازی ملی به مناسبت خداحافظی ملی‌پوشان سابق شد. در این پیام آمده است: «در طول سال‌های گذشته، باشگاه‌های لیگ برای تیم ملی فداکاری‌های زیادی انجام داده‌اند، بخصوص برای جام جهانی و اخیرا برای جام ملت‌های آسیا. اگر فدراسیون بتواند یکی از زمان‌های فیفا را به ما بدهد، همه ما سپاسگزار خواهیم بود. من می‌توانم یک بازی خداحافظی را برای همه بازیکنان فوق‌العاده تیم ملی که در سه، چهار سال گذشته به تیم ملی دعوت شده‌اند، تصور کنم. شاید در برابر یک تیم از مشاهیر و چند بازیکن از تیم ملی زیر ۲۱ سال، این امر می‌تواند یک نماد فوق‌العاده برای آوردن باشگاه‌ها، فدراسیون، جوانان و بازیکنان قدیمی با هم باشد. اتفاقی بزرگ در ورزشگاه آزادی. درآمد حاصل از این بازی می‌تواند به خیریه داده شود.» وینفرد شفر در حالی این پیشنهاد را مطرح کرده است که هنوز مشخص نیست کدام بازیکنان قصد دارند از بازی در تیم ملی کناره‌گیری کنند.
 


Page Generated in 0.0054 sec