printlogo


کد خبر: 179690تاریخ: 1397/11/18 00:00
قرارداد فرهاد رسمی شدمربی جدید تیم استقلال قراردادش را در هیات فوتبال استان تهران ثبت کرد. فرهاد مجیدی مربی جدید تیم استقلال که در تعطیلات نیم فصل به این تیم پیوست و روز سه‌شنبه هم قراردادش را با باشگاه منعقد کرد، ظهر دیروز با حضور در هیات فوتبال تهران این قرارداد را ثبت کرد. مجیدی امروز و در دیدار مقابل پیکان برای نخستین بار نشستن روی نیمکت استقلال به‌عنوان مربی را تجربه می‌کند. به طور حتم استقبال خوبی از بازی استقلال و پیکان می‌شود چرا که فرهاد مجیدی بعد از سال‌ها به این تیم برگشته است البته این بار نه در قامت بازیکن بلکه او مربی استقلال شده و روی نیمکت در کنار شفر می‌نشیند تا کار استقلالی‌ها را زیر نظر بگیرد. هواداران استقلال امیدوار هستند با حضور فرهاد شرایط گل زدن استقلالی‌ها درست شود. مجیدی در سال‌هایی که برای استقلال بازی می‌کرد گل‌های حساسی برای این تیم خصوصا در دربی به ثمر رساند و به همین دلیل در بین هواداران محبوبیت خاصی دارد.

استقبال مجیدی از منشا در اردو

گادوین منشا که روز سه‌شنبه با استقلال قرارداد امضا کرده بود، دیروز در آخرین تمرین این تیم پیش از بازی با پیکان شرکت کرد تا شاید بتواند از همان هفته اول در ترکیب آبی‌ها به میدان برود.
منشا دیروز در محل تمرین استقلال حاضر شد و مورد استقبال فرهاد مجیدی قرار گرفت، دو نفر دقایقی با هم خوش و بش کردند و بعد از آن سایر بازیکنان استقلال به او بابت ورود به این تیم خوشامد گفتند. منشا تنها یک جلسه فرصت داشت تا برای بازی با پیکان خود را آماده کند اما اگر وضعیت بدنی‌اش خوب باشد ممکن است شفر در این بازی دقایقی از او استفاده کند. مهاجم سابق استقلال برای حضور در ترکیب اصلی کار سختی دارد. استقلال در نیم‌فصل دوم مهاجمان زیادی را جذب کرد و همین نکته باعث شده که ترافیکی در خط حمله این تیم پیش آید. به طور حتم مهاجمان استقلال برای رقابت کار سختی دارند. البته اگر مهاجمان جدید استقلال مثل گرو نباشند و حرص هوادار را در نیاورند. فعلا منشا به دلیل انتقالش از پرسپولیس به استقلال چهره ویژه تمرین است.
 


Page Generated in 0.0055 sec