printlogo


کد خبر: 179683تاریخ: 1397/11/18 00:00
خلعتبری و کابوس پارگی رباط صلیبیمحمدرضا خلعتبری مهاجم ذوب‌آهن اصفهان در بازی با نساجی قائمشهر با مصدومیتی نگران‌کننده مواجه شد. خلعتبری در بازی با نساجی مازندران در حالی که نخستین بازی‌اش را برای سبزپوشان اصفهانی انجام می‌داد، از ناحیه زانو مصدوم شد. این مصدومیت بر اثر ضربه شدیدی بود که بازیکن نساجی به زانوی خلعتبری زد و حالا کابوس پارگی رباط صلیبی یا مینیسک، این بازیکن را آزار می‌دهد. خلعتبری در صحبت‌هایی که با هم‌تیمی‌هایش داشته، به این موضوع اشاره کرده که احساس خوبی ندارد و شاید با یک مصدومیت جدی از ناحیه زانو مواجه شده. خلعتبری ظهر چهارشنبه از زانوی مصدومش MRI گرفت و قرار است میزان مصدومیتش به‌زودی مشخص شود.
دکتر امیرحسین شریفیان پزشک تیم ذوب‌آهن درباره آخرین وضعیت این بازیکن می‌گوید: «متأسفانه در بازی با نساجی ضربه بدی به زانوی خلعتبری خورد و قرار است به‌زودی نتیجه MRI مشخص شود. فعلاً چیزی قابل پیش‌بینی نیست ولی امیدوارم این آسیب‌دیدگی جدی نباشد.»


تجدید خاطرات رشت، دایی را عصبانی کرد!


سال گذشته در چنین مقطعی بود که علی دایی به همراه تیمش راهی رشت شد تا بازی دور برگشت سایپا را با سپیدرود برگزار کند. ساعاتی قبل از شروع بازی مصاحبه‌ای از یک بازیگر پخش شد که ادعا کرده بود علی دایی و برادرش او را در هتل محل اقامت خود کتک زدند. پخش این مصاحبه از شبکه خبر با واکنش تند علی دایی همراه بود که چنین ادعایی را رد کرد. سرمربی سایپا بعد از آن تصمیم گرفت با دوربین‌های صدا و سیما مصاحبه نکند و در ماه‌های اخیر چند بار دیگر با گزارشگران تلویزیون تنش‌هایی داشته است. حضور دوباره علی دایی به همراه سایپا در رشت بار دیگر خاطرات اتفاقات سال قبل را زنده کرد. سرمربی نارنجی‌پوشان در شرایطی بعد از تساوی ۲ بر ۲ تیمش مقابل سپیدرود در نشست خبری حاضر شد که باز هم در ابتدای کنفرانس میکروفن‌های صدا و سیما را کنار گذاشت و اعلام کرد نمی‌خواهد تصویری از او در تلویزیون پخش شود. وقتی سوالات خبرنگاران رشتی درباره بازی و مسائل فنی به پایان رسید، آنها از علی دایی سوال کردند چرا با دوربین‌های تلویزیونی صحبت نمی‌کند. در همین حین سرمربی سایپا عصبانی شد و خبرنگار شبکه خبر را که سال قبل از آن بازیگر علیه دایی مصاحبه گرفته بود را نشان داد و گفت: «باید از این آقا بپرسید!» این تنش چند ثانیه‌ای ادامه داشت و در شرایطی که علی دایی قصد ترک نشست خبری را داشت، خبرنگاران به او اصرار داشتند پاسخ سوالاتشان را در این باره بدهد. در نهایت هم سرمربی سایپا با عصبانیت نشست خبری را ترک کرد و با هیچ دوربینی از صدا و سیما صحبت نکرد تا این قهر ادامه داشته باشد. 


Page Generated in 0.0052 sec