printlogo


کد خبر: 179663تاریخ: 1397/11/18 00:00
دیدار مدیر اجرایی بدمینتون آسیا با دبیر کل کمیته

«تانا بالان»، مدیر اجرایی فدراسیون بدمینتون آسیا با حضور در کمیته ملی المپیک با شاهرخ شهنازی دبیر کل، دیدار و گفت‌و‌گو کرد. در ابتدای این دیدار شهنازی گفت: «فدراسیون بدمینتون در سال‌های اخیر رشد بسیار خوبی در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی داشته و زحمات آقای پوریا بر هیچ عضوی از خانواده بدمینتون کشور و مسوولان پوشیده نیست و کمیته ملی المپیک به‌خوبی از برنامه‌های این فدراسیون حمایت می‌کند.» او ادامه داد: «حضور نمایندگان بدمینتون 32 کشور از سراسر جهان در ایران برای حضور در رقابت‌های بین‌المللی جام فجر، خود مبین نگاه مثبت کشورها نسبت به بدمینتون ایران است و کمیته ملی المپیک همچون گذشته نگاه حمایت‌آمیزی از این رشته داشته و انتظار دارد مسوولان آسیایی نیز حمایت‌های لازم را از بدمینتون ایران و مسوولان آن در عرصه قاره‌ای و جهانی داشته باشند.» سپس تانا بالان، مدیر اجرایی بدمینتون آسیا گفت: «بسیار خرسندم به ایران سفر کردم و به‌شخصه باید بگویم چه در دیدار با مسوولان ورزشی و چه در دیدار با مردم این کشور، ایران فراتر از تصورم بود.»

داوری: فیلم بازی‌ها برای کولاکوویچ ارسال می‌شود

فدراسیون والیبال همچنان با وضعیت مبهم به کارش ادامه می‌دهد، اگرچه سرپرست فدراسیون سعی دارد همه چیز را منظم نشان دهد. او ابتدا درباره حضور ایگور کولاکوویچ در ایران می‌گوید: «ما به ایگور گفته‌ایم چه زمانی به ایران بازگردد. از قبل نیز اعلام کرده بودیم که سرمربی تیم ملی اواخر بهمن ماه در ایران حاضر خواهد شد و در رقابت‌های پلی آف حضور خواهد داشت.» سرپرست فدراسیون والیبال در پاسخ به این سوال که چرا کولاکوویچ در طول برگزاری رقابت‌های لیگ در ایران حضور نداشته، می‌گوید: «چون ایگور نبوده و قرارداد او تازه بسته شده است. اگر از اول پیش بینی می‌کردیم بماند، بهتر بود. از مقطعی که من در فدراسیون والیبال حضور داشتم از کولاکوویچ دعوت کردیم که به ایران بیاید. مطالبات شش ماه گذشته او پرداخت نشده بود. ما این بدهی‌ها را تسویه کردیم و قرارداد متمم ایگور را جاری کردیم و قرار بر این شد تا کولاکوویچ از اواخر بهمن ماه در ایران حاضر باشد. ضمن اینکه اکثر بازیکنان لژیونر هستند و اواسط فروردین ماه مسابقاتشان به پایان خواهد رسید.»
او برای توجیه این ضعف از ارسال فیلم‌ بازی‌ها برای ایگور خبر می‌دهد: «در مدتی که ایگور در ایران حضور ندارد تمام بازی‌ها برای او ارسال می‌شود و رقابت‌ها را آنالیز می‌کند. او نسبت به بازیکنان شناخت دارد. اعتقاد من نیز بر این است که حضور سرمربی تیم ملی در رقابت‌های لیگ می‌توانست سبب انگیزه بازیکنان شود به همین دلیل پیش بینی کردیم تا او در رقابت‌های پلی آف در ایران حاضر شود.»
 


Page Generated in 0.0052 sec