printlogo


کد خبر: 177481تاریخ: 1397/10/23 00:00
شادکام: نفت مسجد‌سلیمان جزو گزینه‌های سقوط نیست

محمد شادکام مهاجم جدید نفت مسجدسلیمان تأکید کرد تیمش در بین گزینه‌های سقوط قرار ندارد و لیگ برتری می‌ماند. شادکام در مورد دلایل جدایی‌اش از پارس جنوبی جم می‌گوید: «فکر می‌کنم تصمیم درستی گرفتم چون اگر در پارس جنوبی می‌ماندم در نیم‌فصل دوم امکان داشت از لحاظ فوتبالی ضرر کنم. من دوست داشتم بیشتر بازی کنم به همین دلیل جدا شدم و حالا در نفت مسجدسلیمان تلاش می‌کنم تا شرایط بهتری را برای خودم رقم بزنم.» مهاجم نفت مسجدسلیمان در رابطه با نیمکت‌نشینی‌هایش در پارس توضیح می‌دهد: «من شرایط خوبی داشتم و همیشه سعی می‌کردم خوب تمرین کنم ولی نظر کادر فنی چیز دیگری بود. اگر بیشتر بازی می‌کردم قطعاً می‌توانستم عملکرد بهتری داشته باشم.»
 شادکام درباره اینکه برخی معتقدند نفت مسجدسلیمان در بین گزینه‌های سقوط است، می‌گوید: «تیم ما در بین گزینه‌های سقوط نیست. نفت مسجدسلیمان پتانسیل فنی خوبی دارد و قطعاً در نیم‌فصل دوم نتایج بهتری خواهد گرفت. هدف ما این است که حتی به رده‌های بالاتر برویم.»رحیمی: به مبعلی حق می‌دهم ناراحت باشد


محمد رحیمی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال خوزستان در واکنش به اینکه ایمان مبعلی تمرینات تیم را ترک کرده و گفته دیگر به استقلال خوزستان برنمی‌گردد، می‌گوید: «او هفته قبل با ما صحبت کرد و از وضعیت بلاتکلیف تیم ناراضی بود. از مبعلی خواستیم صبر کند تا شرایط بهبود پیدا کند. در دو روز گذشته با او صحبتی نداشتم و نمی‌دانستم این تصمیم را نهایی کرده. مبعلی حق دارد. باشگاه بلاتکلیف است اما همه در حال تلاش برای حل این مشکلات هستند. البته مبعلی قصد دارد دوران بازیکنی‌اش را به پایان برساند و از فوتبال خداحافظی کند. به نظر من مبعلی عرق خاصی به این تیم دارد و عجله نخواهد کرد. باز هم تاکید می‌کنم مبعلی بابت شرایط موجود حق دارد و امیدواریم از این تصمیم منصرف شود.» رحیمی در مورد اینکه باشگاه استقلال خوزستان وضعیت نامشخصی دارد و هیچ تصمیمی در مورد آن گرفته نمی‌شود و حتی برخی می‌گویند استعفای سرپرست باشگاه صوری بوده، ادامه می‌دهد: «خیر، سرپرست باشگاه استعفا کرده و مدیرعامل گروه ملی به دنبال انتصاب مدیرعامل جدید در باشگاه است. نمی‌خواهم بگویم وضعیت خوب یا بد است اما من هم از این شرایط راضی نیستم و بحث بلاتکلیفی وجود دارد. باید در فاصله باقی مانده تا شروع مسابقات تیم را از بلاتکلیفی خارج کنیم.» عضو هیات مدیره باشگاه استقلال خوزستان در رابطه با اینکه چرا وضعیت سرمربی استقلال خوزستان مشخص نمی‌شود، می‌گوید: «ما وظیفه داریم از کادرفنی حمایت کنیم. با توجه به اینکه وضعیت هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه مشخص نبود تصمیم قطعی گرفته نشد. مبعلی درست می‌گوید ما باید هر چه زودتر تکلیف را روشن کنیم.»

 


Page Generated in 0.0053 sec