printlogo


کد خبر: 177480تاریخ: 1397/10/23 00:00
ناصحی: کسر ۶ امتیاز مثل یک کابوس بود

رضا ناصحی کاپیتان پدیده مشهد که فکر می‌کند خطر کسر 6 امتیاز مثل یک کابوس بود که از آن رد شدد، در مورد آخرین وضعیت پدیده بعد از واگذاری مالکیت این باشگاه می‌گوید: «خدا را شکر شرایط خوب است. باید از آقای حمیداوی تشکر کنیم که در این شرایط سخت، مالکیت باشگاه پدیده را بر عهده گرفت. در همین یکی دو هفته هم بحث کسر شش امتیاز از پدیده مثل یک کابوس بود که خوشبختانه این خطر از کنار تیم ما عبور کرد تا با آرامش بیشتری در فکر شروع نیم‌فصل دوم باشیم. حالا تیم مدیریتی باشگاه در تلاش است تا بهترین شرایط ممکن را در تیم پیاده کند.»
ناصحی با ابراز تأسف از جدایی محمدرضا خلعتبری از پدیده، توضیح می‌دهد: «خلعتبری از دوستان خوب من است و برای او آرزوی موفقیت دارم. دوست نداشتم خلعتبری از پدیده جدا شود ولی تصمیم این بازیکن در نهایت جدایی از پدیده بود که باید به تصمیمش احترام بگذاریم. من برای خلعتبری در تیم جدیدش آرزوی
موفقیت دارم.»فوستر به دلیل بیماری، رسما از ماشین‌سازی جدا شد


هری فوستر هافبک انگلیسی که تابستان 2018 به تراکتورسازی پیوست، قرار بود برای ماشین‌سازی بازی کند اما حالا خبر فسخ قرارداد او شنیده می‌شود. هوشنگ ‌نصیرزاده مدیرعامل ماشین‌سازی در این رابطه می‌گوید: «هری فوستر با ما قرارداد یکساله و برای دو سال بعد هم با تراکتورسازی قرارداد داشت. او آزمایشات پزشکی کاملی را قبل از بستن قرارداد در بیمارستان معتبری در استانبول گذراند اما پس از حضور در تبریز ظاهرا مشکلاتی داشت که نیاز به درمان پیدا می‌کرد. در این فاصله قرار شد به ماشین‌سازی بیاید و برای یک فصل بازی کند و پس از آن دو فصل بعدی را به تراکتورسازی برود اما چون مدت درمانش طولانی شده بود توسط ما مورد سوال قرار گرفت که چرا به استناد قراردادش به باشگاه مراجعه نمی‌کند. بنابراین منافع ما در این نبود با فردی قرارداد داشته باشیم که مدتی از آن را به مداوا مشغول باشد. به همین دلیل از او خواستیم این قرارداد را فسخ کند تا بتوانیم بازیکن مناسبی را جذب کنیم. با این حساب قرارداد فوستر نه تنها با ماشین‌سازی بلکه با تراکتورسازی هم در استانبول فسخ شد. رفتار ما به گونه‌ای بود که منافع باشگاه به طور کامل رعایت شود.» نصیرزاده درباره اینکه این قرارداد چه زمانی فسخ و آیا مبلغی به فوستر برای فسخ قرارداد پرداخت شده یا نه، توضیح می‌دهد: «این قرارداد هفته گذشته فسخ شد. دلیلی برای اعلام آن وجود نداشت چون او برای ما بازی نکرده بود. ما برای این ‌فسخ قرارداد با فوستر به توافق رسیدیم. مبلغ قرارداد او را نمی‌توانم اعلام کنم و باید بگویم اعداد و ارقامی که مطرح ‌می‌شوند گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای است.»
 


Page Generated in 0.0056 sec