printlogo


کد خبر: 177478تاریخ: 1397/10/23 00:00
نیمکت نساجی به فیروز کریمی رسید


بعد از اینکه جواد نکونام از سرمربیگری نساجی مازندران استفعا داد، مسئولان این باشگاه قائمشهری به دنبال گزینه مناسبی برای هدایت تیم‌شان بودند.
آنها مذاکرات خوبی با چند مربی داشتند اما ناگهان خبر رسید پیکان قصد ندارد جواد نکونام را به خدمت بگیرد. در واقع این دستور هاشم یکه‌زارع مدیر گروه صنعتی ایران خودرو بود که مشخص بود تغییر
نخواهد کرد.
با این اتفاق، خبر رسید نکونام به نساجی برگشت تا بار دیگر کار را ادامه دهد اما طولی نکشید که این همکاری قطع شد. با این شرایط، مسئولان باشگاه نساجی مازندران دوباره دست به کار شدند و مذاکره با گزینه‌ها را شروع کردند.
با این اتفاق، خیلی زود خبر رسید مجید جلالی به زودی هدایت نساجی را خواهد پذیرفت اما یک سری حاشیه‌ها مانع از آن شد. به این ترتیب این بار نام محمد تقوی مطرح شد که از حضور در تراکتورسازی تبریز استعفا داد اما این اتفاق هم نیفتاد تا اینکه خبر رسید فیروز کریمی هدایت نساجی مازندران را به عهده گرفت.
فیروز کریمی پس از مذاکرات نهایی با باشگاه نساجی مازندران به عنوان سرمربی جدید این تیم پرطرفدار منصوب شد.
البته سرمربی تنها خلاء موجود در تیم نساجی نیست چراکه این باشگاه بعد از استعفای علی امیری، همچنان فاقد مدیرعامل است و امورات آن به صورت مستقیم توسط مالکان باشگاه اداره می‌شود.
فرهاد صنیعی‌فر و رضا حدادیان مالکان این باشگاه در نظر دارند ابتدا سرمربی را با نظر خود انتخاب کرده و بعد از آن پروسه انتخاب مدیرعامل را پیش ببرند.
 


Page Generated in 0.0054 sec