printlogo


کد خبر: 177477تاریخ: 1397/10/23 00:00
فوتسال

اردوی تیم فوتسال
برای بازی با صربستان


اردوی آماده‌سازی تیم فوتسال ایران در حالی از شنبه 22 دی ماه در مرکز ملی فوتبال آغاز شد که ناظم‌الشریعه سرمربی این تیم اسامی بازیکنان را به شرح زیر اعلام کرد: مسلم اولادقباد، سعید اشار، علیرضا جوان (اصفهان)، سعید مومنی، مرتضی عزتی (آذربایجان شرقی)، بهزاد عظیمی، سجاد مسیحی (خوزستان)، مهرداد قنبرزاده (هرمزگان)، میثم خیام، محسن محمدزاده (البرز)، سینا پرکاس، مراد ناظری (مازندران)، علی رستمی، مسعود محمدی (خراسان رضوی)، سیدابوالفضل حسینی، طاها نعمتیان (تهران)، مهدی کریمی (مرکزی).
این اردو برای کسب آمادگی بازیکنان جهت حضور در بازی‌های دوستانه برابر صربستان برگزار می‌شود.
اردوی تیم فوتسال تا روز 24 دی ادامه خواهد داشت.

 


ناظم‌الشریعه:
هیچ بازیکنی از دید کادر‌فنی دور نمی‌ماند


محمد ناظم‌الشریعه سرمربی تیم فوتسال ایران با بیان اینکه کادر‌فنی این تیم، همه بازیکنان لیگ برتری را زیر نظر دارد، درباره شرایط تیمش می‌گوید: «تمام بازی‌ها را زیر نظر داریم. یکسری بازیکنان در فهرست هستند و به صورت مرتب در لیگ‌ها حضور دارند. آنها را ارزیابی می‌کنم و روند رشدشان در مسابقات را مد نظر داریم. بعضی از باشگاه‌ها به تیم ملی سخت بازیکن می‌دهند اما کادر‌فنی تیم ملی فوتسال مرتب با کادر و سرمربی تیم‌های لیگ فوتسال در ارتباط بوده و کاملاً هماهنگ هستیم. دوران (مربی تیم ملی) اکثر بازی‌هایی را که در شیراز است، زیر نظر داشته و باید بگویم رابطه کادر‌فنی تیم ملی با تمام تیم‌ها، مخصوصاً ارژن فارس صمیمی است. بدون شک اگر بازیکنی لیاقت و مستعد حضور در تیم ملی باشد، از دید کادر‌فنی دور نمی‌ماند.»
سرمربی تیم فوتسال ایران با اشاره به آغاز تمرینات این تیم از بعدازظهر شنبه در مرکز ملی فوتبال، در رابطه با انتقادهای سرمربی تیم ارژن فارس که گفته بود ناظم‌الشریعه با تیم شهر خودش رابطه خوبی ندارد، ادامه می‌دهد: «در فهرست 25 نفره بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی، از بازیکنان تیم ارژن هم دعوت شده است. ما نیاز به حمایت از خانواده فوتسال داریم و نباید اجازه دهیم حاشیه‌ها به تیم ملی فوتسال و حتی لیگ نزدیک
شود.»


.


Page Generated in 0.0054 sec