printlogo


کد خبر: 177455تاریخ: 1397/10/23 00:00
برنامه کامل مسابقات جام ملت‌های آسیا

رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا 2019 امارات از 15 دی‌ آغاز شده و 12 بهمن‌ماه با مشخص شدن تیم قهرمان به پایان خواهد رسید.
 برنامه کامل این بازی‌ها به تفکیک روز و گروه‌بندی و ساعت برگزاری بازی‌ها به شرح زیر است:
 
مرحله گروهی
بازی شماره 1/ گروه A
 امارات یک      بحرین یک
بازی شماره 2/ گروه B
 استرالیا صفر     اردن یک
بازی شماره 3/ گروه A
 تایلند یک     هند 4
بازی شماره 4/ گروه B
 سوریه صفر     فلسطین صفر
بازی شماره 5/ گروه C
چین 2     قرقیزستان یک
بازی شماره 6/ گروه C
کره‌جنوبی یک      فیلیپین صفر
بازی شماره 7/ گروه D
 ایران 5      یمن صفر
بازی شماره 8/ گروه D
 عراق3      ویتنام2
بازی شماره 9/ گروه E
 عربستان4    کره‌شمالی صفر
بازی شماره 10/ گروه F
ژاپن3      ترکمنستان 2
بازی شماره 11/ گروه F
 ازبکستان 2      عمان یک
بازی شماره 12/ گروه E
قطر 2     لبنان صفر
بازی شماره 13/ گروه A
بحرین صفر      تایلند 1
بازی شماره 14/ گروه B
 اردن2      سوریه صفر
بازی شماره 15/ گروه A
 هند صفر      امارات 2
بازی شماره 16/ گروه B
 فلسطین صفر      استرالیا3
بازی شماره 17/ گروه C
 فیلیپین صفر    چین 3
بازی شماره 18/ گروه C
 قرقیزستان صفر     کره‌جنوبی یک
بازی شماره 19/ گروه C
 ویتنام صفر     ایران2
بازی شماره 20/ گروه D
 یمن صفر      عراق 3
بازی شماره 21/ گروه E | لبنان - عربستان/ نتیجه در شماره بعدی روزنامه

یکشنبه، 23 دی‌ماه 1397
بازی شماره 22/ گروه E | کره‌شمالی - قطر، ساعت 14:30، ورزشگاه خلیفه بن زائد شهر العین
بازی شماره 23/ گروه F | عمان - ژاپن، ساعت 17:00، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی
بازی شماره 24/ گروه F | ترکمنستان - ازبکستان، ساعت 19:30، ورزشگاه رشید شهر دبی

دوشنبه، 24 دی‌ماه 1397
بازی شماره 25/ گروه A | امارات - تایلند، ساعت 19:30، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین
بازی شماره 26/ گروه A | هند - بحرین، ساعت 19:30، ورزشگاه شارجه شهر شارجه
سه‌شنبه، 25 دی‌ماه 1397
بازی شماره 27/ گروه B | فلسطین - اردن، ساعت 17:00، ورزشگاه محمد بن زائد شهر ابوظبی
بازی شماره 28/ گروه B | استرالیا - سوریه، ساعت 17:00، ورزشگاه خلیفه بن زائد شهر العین
چهارشنبه، 26 دی‌ماه 1397
بازی شماره 29/ گروه C | کره‌شمالی - چین، ساعت 17:00، ورزشگاه آل نهیان شهر ابوظبی
بازی شماره 30/ گروه C | قرقیزستان - فیلیپین، ساعت 17:00، ورزشگاه رشید شهر دبی
بازی شماره 31/ گروه D | ایران - عراق، ساعت 19:30، ورزشگاه آل مکتوم شهر دبی
بازی شماره 32/ گروه D | ویتنام - یمن، ساعت 19:30، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین

پنجشنبه، 27 دی‌ماه 1397
بازی شماره 33/ گروه F | عمان - ترکمنستان، ساعت 17:00، ورزشگاه محمد بن زائد ابوظبی
بازی شماره 34/ گروه F | ژاپن - ازبکستان، ساعت 17:00، خلیفه بن زائد شهر العین
بازی شماره 35/ گروه E | عربستان - قطر، ساعت 19:30، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی
بازی شماره 36/ گروه E | لبنان - کره‌شمالی، ساعت 19:30، ورزشگاه شارجه شهر شارجه

یک هشتم نهایی
یکشنبه، 30 دی‌ماه 1397
بازی شماره 37/ دیدار تیم اول گروه B | تیم سوم برتر یکی از گروه‌های ACD
 ساعت 14:30، ورزشگاه آل مکتوم شهر دبی
بازی شماره 38/ دیدار تیم دوم گروه A | تیم دوم گروه C
 ساعت 17:30، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین
بازی شماره 39/ دیدار تیم اول گروه D | تیم سوم برتر یکی از گروه‌های BEF
 ساعت 19:30، ورزشگاه محمد بن زائد ابوظبی
دوشنبه، اول بهمن‌ماه 1397
بازی شماره 40/ تیم اول گروه F | تیم دوم گروه E
 ساعت 14:30، ورزشگاه شارجه شهر شارجه
بازی شماره 41/ تیم دوم گروه B | تیم دوم گروه F
 ساعت 17:30، ورزشگاه خلیفه بن زائد شهر العین
بازی شماره 42/ تیم اول گروه A | تیم سوم برتر یکی از گروه‌های CDE
ورزشگاه زائد شهر ابوظبی
سه‌شنبه، 2 بهمن‌ماه 1397
بازی شماره 43/ تیم اول گروه C | تیم سوم برتر یکی از گروه‌های ABF
ساعت 16:30، ورزشگاه رشید شهر دبی
بازی شماره 44/ تیم اول گروه E | تیم دوم گروه D
 ساعت 19:30، ورزشگاه آل نهیان شهر ابوظبی
چهارشنبه، 3 بهمن‌ماه 1397 (استراحت برای حضور تیم‌ها در مرحله یک چهارم نهایی)
 
یک چهارم نهایی
پنجشنبه، 4 بهمن‌ماه 1397
بازی شماره 45/ برنده بازی شماره 37 - برنده بازی شماره 40
 ساعت 16:30، ورزشگاه محمد بن زائد ابوظبی
بازی شماره 46/ برنده بازی شماره 38 - برنده بازی شماره 39
 ساعت 19:30، ورزشگاه ورزشگاه آل‌مکتوم دبی

جمعه، 5 بهمن‌ماه 1397
بازی شماره 47/ برنده بازی شماره 43 - برنده بازی شماره 44
 ساعت 16:30، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی
بازی شماره 48/ برنده بازی شماره 42 - برنده بازی شماره 41
 ساعت 19:30، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین
شنبه و یکشنبه، 6 و 7 بهمن‌ماه 1397 (استراحت برای حضور تیم‌ها در مرحله نیمه نهایی)
 
نیمه نهایی
دوشنبه، 8 بهمن‌ماه 1397
بازی شماره 49/ برنده بازی شماره 46 - برنده بازی شماره 45
 ساعت 17:30، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین
سه‌شنبه، 9 بهمن‌ماه 1397
بازی شماره 50/ برنده بازی شماره 47 - برنده بازی شماره 48
 ساعت 17:30، ورزشگاه محمد بن زائد شهر ابوظبی
چهارشنبه و پنجشنبه، 10 و 11 بهمن‌ماه (استراحت برای تیم‌های فینالیست)
 
فینال
جمعه، 12 بهمن‌ماه
بازی شماره 51/ برنده بازی شماره 49 - برنده بازی شماره 50
 ساعت 17:30، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی
***
جمعه و شنبه، 28 و 29 دی‌ماه 1397 (استراحت تیم‌ها جهت حضور در مرحله یک هشتم نهایی) از هر گروه دو تیم به مرحله یک هشتم نهایی راه می‌یابند و علاوه بر آن، 4 تیم سوم گروه‌های شش‌گانه که بهترین نتایج را کسب کرده‌اند صعود می‌کنند.

 


Page Generated in 0.0054 sec