printlogo


کد خبر: 177440تاریخ: 1397/10/23 00:00
سوژه

خط و نشان برانکو برای ماریو
گادوین منشا درس عبرتی برای مهاجم جدید


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نشان داده که روی جذب بازیکنان جدید وسواس زیادی به خرج می‌دهد بخصوص بازیکنانی که با نظر شخص خودش به تیم اضافه شده‌اند و مطمئنا بودیمیر نیز در نیم‌فصل دوم قادر است لیگ را تحت تاثیر قرار دهد.
بودیمیر با اجازه سرمربی پرسپولیس در تمرینات گروهی این تیم در قطر حاضر شده است. او بعد از نخستین تمرینش در جمع سرخ‌پوشان جلسه‌ای نسبتا طولانی با برانکو داشت و برانکو به طور خصوصی با این بازیکن صحبت کرده است.
هنوز با توجه به مصاحبه نکردن بودیمیر و برانکو در این خصوص خبر موثقی درباره گفت‌وگوهای برانکو با بودیمیر وجود ندارد اما به نظر می‌رسد با توجه به حواشی که قبل از حضور ماریو در پرسپولیس بوده است، برانکو به طور اختصاصی با بودیمیر در رابطه با وضعیت تیم و شرایط وی صحبت کرد بر اساس شنیده‌های ضد و نقیض از اردوی سرخپوشان سرمربی پرسپولیس به شکل کاملاً صریح علت فروش گادوین منشا را برای بودیمیر توضیح داده است و با به میان آوردن نام مهدی طارمی به بودیمیر هشدار داده که پرسپولیس برای دو فصل پیاپی بهترین گلزن لیگ برتر را در اختیار داشته و انتظارات او و هوادارانش از مهاجم تیمشان که هزینه زیادی برایش صورت گرفته است بسیار بالاست! به نظر می‌رسد مهاجم جدید پرسپولیس با صحبت‌های برانکو کاملا به شرایط خودش در پرسپولیس پی برده و به طور حتم تحت تاثیر این حرف‌های برانکو تلاش خواهد کرد، بهترین عملکرد را با توجه به شرایط به وجود آمده، در این تیم داشته باشد.
 بودیمیر پیش از این هم عملکرد قابل توجه‌ای در تیم‌های قبلی خود داشته و توانسته انتظارات را برآورده کند. گفته می‌شود که برانکو براساس توانایی‌های این بازیکن او را به خدمت گرفته و این بازیکن می‌تواند در کنار بازیکنانی مثل علیپور و بقیه کمک خوبی به پرسپولیس کند.
 گفتنی است، ماریو بودیمیر پنجاهمین بازیکن خارجی و چهارمین بازیکن کروات پرسپولیس محسوب می‌شود، ماته دراگه‌چوویچ، لوکا ماریچ، بوژیدار رادوشویچ و ماریو بودیمیر بازیکنان کروات باشگاه پرسپولیس در طول تاریخ هستند.

بودیمیر در قطر با کسی صحبت نمی‌کند
دستور سکوت به مهاجم جدید
ماریو بودیمیر مهاجم کروات از روز جمعه به تمرینات پرسپولیس در قطر اضافه شده تا در نیم‌فصل دوم برای قرمزهای پایتخت به میدان برود.
 این مهاجم در تمرین پرسپولیس به صورت رسمی معرفی و به همراه سایر بازیکنان پا به توپ شده است.
 قرار است قرارداد نهایی این بازیکن نیز به‌زودی با مدیران پرسپولیس در تهران به امضا برسد. در همین راستا باشگاه پرسپولیس به این مهاجم اعلام کرده که تا زمان حضور در تهران و امضای قرارداد اصلی وی اجازه مصاحبه با رسانه‌ها را ندارد.
این مهاجم کروات با نظر مستقیم برانکو برای پرسپولیس جذب شده است و هنوز در کشورمان حاضر نشده است و قرار است با پایان اردوی پرسپولیس در قطر، همراه سایر بازیکنان به کشورمان سفر نماید. بودیمیر پیش از این کارنامه خوبی در خط حمله تیم‌های قبلی‌اش داشته است. اردوی تیم فوتبال پرسپولیس در قطر تا 30 دی ماه ادامه خواهد داشت.
 طی روزهای گذشته حرف و حدیث‌های زیادی درباره این مهاجم پرسپولیس وجود داشته و حتی برخی‌ها اخراج گادوین منشا را به این بازیکن ربط می‌دادند. به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها برای دوری از حواشی پیرامون این بازیکن، از این حربه استفاده کرده‌اند.


 


Page Generated in 0.0046 sec