printlogo


کد خبر: 177437تاریخ: 1397/10/23 00:00
تمرینات بدنسازی و سرعتی در دستور کار برانکوپرسپولیسی‌ها با انگیزه بالا تمرینات خود در اردوی دوحه را در اسپایر دنبال می‌کنند. تمرینات سرخ‌پوشان معمولا با سخنرانی برانکو شروع می‌شود و پس از آن مارکو با در نظر گرفتن چهار برنامه، گرم کردن و بدنسازی تیم را برنامه‌ریزی می‌کند.
در ادامه تمرینات، بازیکنان در دو گروه؛ قرمز و زرد به پاسکاری‌های کوتاه و بلند و شوتزنی می‌پردازند. در این زمان، دروازه‌بان‌ها تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر پانادیچ انجام می‌دهند. در چند روز گذشته محمد انصاری و حسین ماهینی هم تمرینات اختصاصی خود را دنبال می‌کردند. ماریو بودیمیر که در شرایط خوبی به سر می‌برد، در تمرینات تاکتیکی هم حضور پیدا کرده و پا به توپ شده است. اجرای برنامه‌های سرعتی بخش اصلی تمرینات است که حس رقابت بازیکنان و کری خواندن‌های آنها باعث جذاب شدن آن می‌شود. در آخرین تمرین پرسپولیسی‌ها برانکو در ادامه تمرینی را در نیمی از زمین تدارک دید که گروه مهاجم و مدافع روبه‌روی هم قرار می‌گرفتند. سرمربی در این بخش، به انتقال سریع توپ، خودداری از ضربه‌های اضافه و نگه داشتن توپ و رد کردن سریع توپ به نفر بعدی و بعد ارسال روی دروازه تاکید داشت. آخرین بخش تمرین سرخ‌پوشان، کار با وزنه در سالن بدنسازی بود که انجام شد.

 


فنونی‌زاده: ترکیب مقابل ویتنام، مقابل عراق هم جواب می‌دهد

مرتضی فنونی‌زاده در خصوص دومین دیدار تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ - امارات مقابل ویتنام، می‌گوید: «با شروع مسابقات جام ملت‌های آسیا در مرحله مقدماتی چند تیم شگفتی‌ساز شدند. اعتقاد دارم با پایان مرحله مقدماتی این تیم‌ها هم حذف خواهند شد. اعتقاد دارم روند تیم ملی در بازی‌های مقدماتی مثل بازی اول و دوم خواهد بود. همانطور که ویتنام را شکست دادیم، قطعاً قادر به شکست عراق هم هستیم و با 9 امتیاز صعود خواهیم کرد.» او در خصوص رویارویی با عراق حرف‌هایی دارد: «بازی با عراق هم کمی مشکل‌تر خواهد بود اما این تیم هم توان مقابله با تیم ملی ما را نخواهد داشت. تیم ملی باز هم هجومی بازی خواهد کرد و فکر می‌کنم بازی‌اش مقابل عراق، راحت تر از بازی مقابل ویتنام باشد همانطور که گفته بودم کی‌روش قدوس را به تیم ملی اضافه کرد و این ترکیب در دیدار با عراق هم کارساز خواهد بود.»
 


Page Generated in 0.0060 sec