printlogo


کد خبر: 177435تاریخ: 1397/10/23 00:00
گزارش

قیمت بودیمیر بازهم بهانه‌ای برای حاشیه‌ها
ماریو بودیمیر مهاجم جدید سرخ‌پوشان هر چند هنوز قرارداد رسمی با پرسپولیس امضا نکرده است اما حضور چند روزه او در تمرینات داستان‌هایی ساخته است. متاسفانه از نخستین روزهای مطرح شدن حضور این بازیکن در پرسپولیس حواشی زیادی به وجود آمد، برخی‌ها حتی با عملکرد بسیار ضعیف گادوین منشا اعتقاد داشتند که برانکو به خاطر آوردن همشهری‌اش به پرسپولیس قید منشا را زده است و برخی هم حضور این بازیکن را به خاطر مسائل مالی زیر سوال می‌بردند اما به هر حال برانکو اعلام کرد که به خاطر نیاز تیمش به این بازیکن، او را انتخاب کرده است و حرف و حدیث‌های مطرح شده برای به حاشیه بردن تیم پرسپولیس مطرح می‌شود.
تمرین ماریو با سرخ پوشان و آماده نشان دادن این بازیکن باعث شد باز هم حرف و حدیث‌ها شروع شود و باز هم مسائل مالی مختلف درباره این بازیکن مطرح شود. برخی مدعی شده‌اند که این انتقال برای قرمزپوشان مبلغی درحدود 10 میلیارد تومان آب خورده است، برخی دیگر نیز رقم انتقال او را فراتر از این اعداد می‌دانند.
 طبق اعلام سایت ترنسفر مارکت که ارقام دقیقی درباره بازیکنان منتشر نمی‌کند، بودیمیر 600 هزار یورو قیمت‌گذاری شده است که با تبدیل آن، حدود 7میلیارد تومان تخمین زده می‌شود. بماند که برخی از نزدیکان باشگاه مدعی شده‌اند که این مهاجم خودش رضایتنامه اش را گرفته و پولی در این خصوص پرداخت نشده است.
به‌هرحال انتظار می‌رود رقم این انتقال با توجه به مشکلات سال‌های اخیر برای باشگاه‌ها و شکایت‌ بازیکنان خارجی، به صورت رسمی توسط مسوولان پرسپولیس اعلام و رسانه‌ای شود اما به هر حال برانکو نشان داده است که به دنبال بازیکنان گرانقیمت نمی‌رود و عملکرد او هم طی چند سال اخیر نشان می‌دهد بازیکنان انتخابی برانکو مشکلی برای پرسپولیس ایجاد نکرده‌اند.
ماریو بودیمیر به‌زودی به تهران خواهد آمد و قراردادش را با پرسپولیس امضا خواهد کرد، شاید در آن زمان خبرهای موثقی از میزان قرارداد او منتشر شود.

 


Page Generated in 0.0056 sec