printlogo


کد خبر: 177433تاریخ: 1397/10/23 00:00
خبر

کمیسیون ورزش و محیط زیست برگزار می‌کند
جشنواره هوای پاک در آکادمی ملی المپیک
کمیسیون ورزش و محیط زیست کمیته ملی المپیک به پاسداشت هفته هوای پاک جشنواره هوای پاک برگزار می‌کند.
 این برنامه در قالب مراسم نمادین دوچرخه‌سواری و همچنین تقدیر از فعالان عرصه صیانت از محیط زیست و دوچرخه‌سواری و با حضور مقامات ورزشی و محیط زیستی، کودکان مقطع ٥ و ٦ مدارس تهران و گروه‌های دوچرخه‌سواری برگزار می‌شود. 
این برنامه با مشارکت فدراسیون دوچرخه‌سواری، کمیته همگانی این فدراسیون، اداره محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، اداره محیط زیست شهر تهران، روز چهارشنبه (٢٦ دی ماه) از ساعت ٨:٣٠ الی ١١ در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار می‌شود.

 


چهارمی رکابزن معلول ایران در آسیا
در چهارمین روز از رقابت‌های دوچرخه‌سواری قهرمانی پارا‌آسیا که در اندونزی در حال برگزاری است، نماینده ایران از رسیدن به مدال بازماند. در ادامه رقابت‌های دوچرخه‌سواری قهرمانی پاراآسیا و در کلاس سی 4 پاراسایکلینگ در رشته یک کیلومتر مهدی محمدی رکابزن معلول کشورمان به مقام چهارم دست یافت.
مهدی محمدی پیش از این نیز در تعقیبی انفرادی پاراسایکلینگ به مدال نقره دست یافته بود اما روز گذشته در یک‌قدمی مدال ماند. این رقابت‌ها امروز در اندونزی به پایان می‌رسد.
 

 


آغاز تنیس روی میز مردان باشگاهی جانباز و معلول از 26 دی
شانزدهمین دوره رقابت‌های باشگاهی تنیس روی میز مردان جانباز و معلول از 26 دی‌ماه آغاز می‌شود.
شانزدهمین دوره رقابت‌های باشگاهی تنیس روی میز آقایان جانباز و معلول با حضور تیم‌های هیات‌های قم، البرز، هرمزگان، لرستان، اردبیل، آذربایجان‌غربی، خراسان‌شمالی، فارس، گرگان، کلاله و آسایشگاه جانبازان شهید بهشتی تهران و تیم اشکان اصفهان از ۲۶ دی‌ماه در تهران برگزار می‌شود.
 این دوره از رقابت‌ها در دو بخش ایستاده و نشسته تا شنبه ۲۹ دی‌ماه، در فدراسیون جانبازان و معلولان ادامه دارد.


Page Generated in 0.0056 sec