printlogo


کد خبر: 177415تاریخ: 1397/10/23 00:00
اردوگاه آبیهواداران ناراضی از وضعیت استقلال
استقلال برای برپایی اردوی آماده‌سازی تعطیلات نیم فصل راهی آنتالیای ترکیه شده است. آبی‌پوشان قرار بود اردوی نیم فصل خود را در اردوگاه اسپایر که پرسپولیس در آنجا اردو زده، برگزار کنند اما به دلیل اینکه باشگاه درگیر پرداخت مطالبات بازیکنان بود و آنها به نوعی اعتصاب کرده بودند این اتفاق نیفتاد و پس از چند روز مسوولان باشگاه تصمیم گرفتند اردوی استقلال در کمپی در آنتالیای ترکیه برگزار شود. هواداران استقلال در صفحات مجازی اعتراض زیادی کرده‌اند که چرا اردوی آبی‌پوشان باید در ترکیه و هوای سرد برگزار شده و اردوی پرسپولیس در قطر و اردوگاه مجهز برپا شود. این اعتراض‌ها در حالی صورت گرفته که مسوولان باشگاه استقلال اعتقاد دارند که اردوگاه ترکیه از قطر هم مجهز‌تر است و هواداران درباره این موضوع زود قضاوت نکنند.

رحمتی توبیخ شد
«مهدی رحمتی توبیخ شد.» این خبری بود که روز گذشته روی خروجی خبرگزاری‌ها آمد.
کمیته انضباطی دلیل این رای را اینطور عنوان کرده بود: «به دلیل بی‌توجهی به تذکرات نماینده فدراسیون که سبب تأخیر در شروع مسابقه توسط سید مهدی رحمتی در دیدار تیم استقلال تهران و پدیده مشهد شد، وی به توبیخ کتبی محکوم شد.»

شاهرخ بیانی:
ملی‌پوشان با هم همدل هستند
شاهرخ بیانی مربی سابق استقلال در خصوص عملکرد ملی‌پوشان در جام ملت‌ها اینطور می‌گوید: «اعتقاد دارم همه ملی‌پوشان خوب بودند و عملکرد قابل قبولی از خود تاکنون نشان دادند و می‌توانیم در بازی‌های بعد هم به گل‌های زیادی دست پیدا کنیم. بنابراین اگر همه با هم متحد و همدل باشند، موفقیت دور از دسترس نخواهد بود.»
بیانی در ادامه می‌گوید: «بازیکنان ما همه خوب بودند، یک هدف را دنبال کردند و توانستند به آن چیزی که می‌خواستند دست پیدا کنند و امیدوارم در بازی‌های آینده هم این روند را ادامه داده تا بتوانیم بعد از ۴۳ سال به قهرمانی در جام ملت‌ها دست پیدا کنیم.»


 


Page Generated in 0.0056 sec