printlogo


کد خبر: 177414تاریخ: 1397/10/23 00:00
کارشناس

امیدی به موفقیت استقلال ندارم
ترابپور: چه کسی در استقلال جوابگوی هوادار است؟
 ترابپور پیشکسوت استقلال درباره شرایط فعلی این تیم اینطور می‌گوید: «نمی‌دانم چه اتفاقی در استقلال افتاده که این تیم وارد چنین بحرانی شده است. من مقصر همه این اتفاقات را به مدیریت قبل ربط می‌دهم که استقلال را به نابودی کشاندند. آقای افتخاری، توفیقی و دیگر دوستانشان آنقدر عملکرد ضعیفی داشتند که حالا استقلال به این روز افتاده که نه می‌تواند یارگیری کند، نه زمین تمرین دارد و نه بازیکنانش حاضرند در تمرینات حضور پیدا کنند. البته با درایت امیرحسین فتحی تمرینات استقلال آغاز شده ولی ما روزهای زیادی را از دست دادیم؛ درست برخلاف همه تیم‌ها که نزدیک به دو هفته است تمرینات خود را آغاز کرده‌اند. حالا چه کسی باید جوابگوی هوادارانی باشد که در سرما و گرما کنار این تیم هستند؟ من به بازیکنان حق می‌دهم که به نوعی تمرین نکنند چون آنها هم خانواده دارند و با توجه به شرایط و هزینه‌های سنگین زندگی نمی‌توان از آنها انتظار زیادی داشت.»
 ترابپور در پاسخ به این پرسش که استقلال در یارگیری موفق نبوده و هنوز به دنبال جباروف است، می‌گوید: «من نمی‌دانم مگر آسمان باز شده و فقط جباروف به زمین افتاده؟ آیا دیگر هیچ بازیکنی وجود ندارد که استقلال به دنبال جذب آن باشد؟ اگر جباروف می‌خواست به استقلال بیاید تا الان آمده بود. بنابراین مدیریت باشگاه که تلاش زیادی برای موفقیت تیم می‌کند باید فکر جذب این بازیکن را از سر بیرون کند و به دنبال گزینه‌های دیگر باشد.»
این بازیکن قدیمی استقلال در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا با این شرایط امیدی به این استقلال هست که در نیم فصل دوم موفق باشد، می‌گوید: «با این روندی که استقلال در پیش گرفته هیچ امیدی به موفقیت این تیم ندارم و نگران هستم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان عملکرد موفقی نداشته باشیم و هیچ کس بیشتر از هواداران از این مساله ضربه نمی‌خورد.»

 


Page Generated in 0.0054 sec