printlogo


کد خبر: 177409تاریخ: 1397/10/23 00:00
تداوم صدرنشینی «کن» در لیگ تکواندو بانوان
در پایان رقابت‌های هفته سیزدهم و چهاردهم لیگ ‌برتر تکواندو بانوان، تیم لوازم خانگی کن با کسب دو پیروزی همچنان صدرنشین باقی ماند.
رقابت‌های هفته سیزدهم و چهاردهم لیگ ‌برتر تکواندو بانوان (جام کوثر) با حضور ۱۶ تیم پیگیری شد که در پایان تیم لوازم خانگی کن توانست با برتری مقابل حریفان خود جایگاه نخست جدول را حفظ کند.
در این دوره از مسابقات تیم‌های لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شمیرانات، هیات تکواندو استان تهران، ققنوس، هیات تکواندو البرز، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو شمال‌شرق تهران، باشگاه ورزشی داتیس یزد، بنیاد گیلان، هیات تکواندو استان گلستان، هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری، هیات تکواندو جنو‌ب‌شرق، هیات تکواندو شهرستان کرج، آینده‌سازان لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شهرستان بهار و هیات تکواندو جنوب‌ غرب تهران با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
دو تیم لوازم خانگی کن و بنیاد گیلان از مدعیان اصلی این فصل رقابت‌های لیگ تکواندو بانوان هستند که در نخستین دیدارهای خود(هفته سیزدهم) توانستند با نتایج مشابه ۸ بر صفر به ترتیب تیم‌های هیات تکواندو ورامین و آینده‌سازان لوازم خانگی کن را از پیش رو بردارند.
بنیاد گیلان در دومین بازی خود (هفته چهاردهم) با حساب 6 بر 2 تیم هیات تکواندو شهرستان بهار را شکست داد و تیم لوازم خانگی کن نیز در دومین دیدار خود توانست با نتیجه‌ ۸ بر صفر تیم هیات تکواندو تهران را شکست دهد.
 با این نتایج هر دو تیم در امتیاز ۲۸ برابر شدند اما تیم کن به دلیل تفاضل برد انفرادی بهتر جایگاه نخست خود را حفظ کرد و نماینده گیلان نیز در رده دوم باقی ماند.
 


Page Generated in 0.0058 sec