printlogo


کد خبر: 177404تاریخ: 1397/10/23 00:00
مصاحبه

رییس فدراسیون بوکس:  هیچ اطلاعی از استعفای  4 عضو هیات رییسه ندارم!

 

حسین ثوری، رییس فدراسیون بوکس اعتقاد دارد که غیبت اعضای هیات رییسه در آخرین جلسه با هماهنگی بوده و هیچ چیزی در خصوص استعفای این اعضا نشنیده است!
حسین ثوری در خصوص حضور آدام کوشیر، مدرس لهستانی فدراسیون جهانی بوکس در ایران می‌گوید: «مدرس فدراسیون جهانی بامداد روز جمعه گذشته وارد ایران شد و از دیروز دوره‌های بازآموزی و استاژ فنی را به مدت 8 روز در تهران آغاز کرده است. قرار است در این استاژ فنی حدود 50 تا 55 مربی از سراسر کشور حضور داشته باشند و در دوره‌های تئوری، عملی، طراحی تمرین و اصلاح تکنیک و تاکتیک شرکت کنند.»
ثوری در خصوص برگزاری مسابقات درون اردویی تیم ملی بزرگسالان در اواخر هفته گذشته معتقد است: «در حال حاضر 42 بوکسور در اردوی تیم ملی حضور دارند و نیاز است به سمتی حرکت کنیم تا تعداد نفرات را نهایتا به 20 تا 30 نفر تقلیل بدهیم. ما باید دو تیم خوب را برای حضور در مسابقات مجارستان و چابهار آماده کنیم و رفته رفته به سمتی حرکت کنیم تا برنامه‌های خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک طراحی کنیم. با توجه به صحبت‌هایی که در گذشته انجام دادیم، بسته تشویقی برای نفرات طلایی مسابقات قهرمانی کشور در نظرگرفتیم.
 بر اساس این سیاست تمامی قهرمانان این مسابقات به تورنمنت مجارستان که 10 بهمن‌ماه تدارک دیده شده اعزام می‌شوند.»
ثوری در خصوص غیبت چهار عضو هیات رییسه فدراسیون بوکس در آخرین جلسه هیات رییسه این فدراسیون نیز اعتقاد دارد: «نمی‌دانم بعضی‌ها به دنبال چه چیزی هستند اما مطمئن باشید هیچ اختلافی در هیات رییسه وجود ندارد. حسین نهرودی، سیامک صالحی و منوچهر مقصودی قبل از برگزاری جلسه هیات رییسه با من تماس گرفتند و اعلام کردند به دلیل مشکلات کاری امکان حضور در جلسه را ندارند. این نفرات حتی درخواست کردند اگر امکان دارد جلسه روز دیگری برگزار شود اما با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته این امکان وجود نداشت. سیامک صالحی نیز قبل و بعد از جلسه با من تماس گرفت و مشکلی وجود ندارد. در خصوص شایعه استعفای این نفرات نیز هیچ اطلاعی ندارم.»


Page Generated in 0.0074 sec