printlogo


کد خبر: 177281تاریخ: 1397/10/20 00:00
قرارداد ارزی، ریالی به خاطر دوتابعیتی ایشان بود
باشگاه ذوب‌آهن: 30 درصد از قرارداد نمازی کسر شد

باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در راستای شفاف‌سازی اذهان عمومی و رفع برخی شبهات مهندسی شده و هدفدار افراد معلوم الحال طی روزهای گذشته در خصوص چگونگی قرارداد امید نمازی سرمربی سابق این تیم بیانیه‌ای به شرح ذیل صادر کرد:
1) پس از پایان فصل هفدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور و کسب عنوان نایب قهرمانی این باشگاه به دلیل مشکلات مالی با سرمربی وقت به تفاهم نرسید.
2) مراحل عقد قرارداد با آقای نمازی بدین صورت بوده است که پس از تایید کمیته فنی باشگاه، هیات مدیره محترم باشگاه، میزان قرارداد (با توجه به تابعیت آمریکایی ایشان و اینکه قرارداد آقای نمازی با تیم زیر 21 سال آمریکا 2 ساله بود) و نوع ارز پرداختی به ایشان مشخص و تصویب شد و سپس با هماهنگی مدیر عامل وقت شرکت سهامی ذوب آهن قرارداد مذکور با نامبرده منعقد شد که در آن زمان و با توجه به نرخ دلار (4200 تومان)، قرارداد منعقد شده از قرارداد سال قبل کمتر بود.
3) دلیل دو قراردادی بودن ایشان (ارزی، دلاری) قوانین فدراسیون فوتبال مبنی بر ارائه قرارداد ریالی معادل دلاری اتباع خارجه بوده است که البته ملاک جهت مراجع ذیربط بین‌المللی فوتبال، قرارداد‌های دلاری اتباع خارجی است.
4) پس از اینکه در پایان هفته یازدهم لیگ با عنایت به هماهنگی با مدیر عامل محترم شرکت سهامی ذوب‌آهن و سهامدار باشگاه و اعضا محترم هیات مدیره مقرر شد همکاری با نامبرده پایان یابد و با وجودی که ایشان می‌توانست تمامی حق و حقوق خود تا پایان فصل را دریافت کند با توافقات انجام شده میزان 30 درصد از قرارداد موجود کسر شد.
شایان ذکر است باشگاه ذوب‌آهن ضمن احترام به هواداران فهیم و دلسوز باشگاه و همچنین پرسنل زحمتکش و غیور کارخانه ذوب‌آهن؛ پیگیر احقاق حقوق قانونی خود مبنی بر اتهام و تشویش اذهان عمومی است.


 


Page Generated in 0.0059 sec