printlogo


کد خبر: 177267تاریخ: 1397/10/20 00:00
عراق مقابل یمن و ایران بهتر می‌شود

عبدالخالق مسعود، رییس فدراسیون فوتبال عراق پس از پیروزی نزدیک مقابل ویتنام گفت: «بازی اول ما بسیار سخت بود و حریف خوبی داشتیم که با تمام توان مبارزه کرد. بازیکنان ما به دلیل بعضی از نتایج در بازی‌های تدارکاتی تحت فشار روحی قرار داشتند و این شرایط در بازی اول طبیعی بود.» وی ادامه داد: «پیروزی مقابل ویتنام برای صعود به مرحله بعدی جام ملت‌ها گام بسیار مهمی بود. من فکر می‌کنم تیم ما در بازی‌های بعدی مقابل یمن و ایران نمایش بهتری خواهد داشت و می‌توانیم با یک نتیجه خوب مقابل یمن برای مسابقه حساس با ایران در روز آخر آماده شویم. تیم ما روز پنجشنبه ابوظبی را به مقصد شارجه ترک می‌کند تا در این شهر برابر یمن به میدان برویم.»
از اردوی عراق خبر رسید علی حصنی، هافبک 24 ساله تیم ملی عراق که در این دیدار به خاطر مصدومیت حضور نداشت به تمرینات تیمش برگشت و آماده دیدار با یمن و ایران شد.
 

 


یویا به طارمی و چتری رسید


یویا اعتقاد دارد مهم‌ترین گلش را در جام جهانی 2018 روسیه مقابل کلمبیا در مرحله مقدماتی به ثمر رسانده است و آن ضربه سری که منجر به گل شد آرزوی دوران کودکی‌اش بود. در حالی که مهاجم شاخصی مثل شیباساکی در گلزنی بر‌ای ژاپن ناکام بود اوساکو گل زد. یویا اوساکو با زدن دومین گل خودش مقابل ترکمنستان و گل برتری تیم ملی ژاپن از حالا برای مهاجمین حال حاضر در جام ملت ها خط و نشان کشید. این بازیکن 28 ساله که هم اکنون در باشگاه وردربرمن آلمان بازی می‌کند، سابقه 108 بازی برای باشگاه کلن آلمان را در کارنامه دارد. وی از مهاجمین برتر ژاپن در طول این چند سال گذشته بوده که با احتساب این دو گل تعداد گل‌های ملی خود را طی 38 بازی به عدد 12 افزایش داده است.
او خودش اعتقاد دارد مهم‌ترین گلش را در جام جهانی 2018 روسیه مقابل کلمبیا در مرحله مقدماتی به ثمر رسانده است و آن ضربه سری که منجر به گل شد آرزوی دوران کودکیش بود.
از مهم‌ترین عنوان اوساکو نیز می‌توان به عنوان آقای گلی جام حذفی ژاپن در سال 2012 همراه با لباس کاشیما انتلرز اشاره کرد.
وی هم اکنون در کنار مهدی طارمی و سونیل چتری در روز ششم جام ملت‌های آسیا تنها دو گله‌های جام به شمار می‌روند.


 


Page Generated in 0.0058 sec