printlogo


کد خبر: 177266تاریخ: 1397/10/20 00:00
مهند علی: کار سختی در جام ملت‌ها داریم

مهند علی میمی شماره 10 عراق گفت: «تیم ملی عراق در جام ملت‌های آسیا 2019 با تلاش سخت به دنبال صعود به فینال است. بازی‌مان برابر ویتنام سخت و بسیار قدرتمندانه بود زیرا نخستین بازی عراق در جام ملت‌ها محسوب می‌شد.»
مهند علی میمی که زننده گل نخست عراقی‌ها مقابل ویتنام بود ادامه داد: «به خاطر مردم عراق از این پیروزی خوشحال هستیم زیرا آنها را شایسته پیروزی و شادی می‌دانیم. ما این پیروزی را به مردم، ارتش و شهدای عراق که قهرمانان کشورمان هستند تقدیم می‌کنیم.»
این مهاجم که نقش مهمی در گل دوم تیمش داشت و با سماجت خود باعث شد تا طارق همام ضربه آخر را بزند گفت: «کار سختی در جام ملت‌های آسیا 2019 پیش‌رو داریم اما برای رسیدن به فینال مبارزه خواهیم کرد. برای بازیکن تیم ملی عراق هیچ کاری نباید سخت باشد و بازی با ویتنام نشان‌دهنده ارزش‌های بازیکنان بود.»

 روزنامه کره‌ای: ویتنام باید مقابل ایران دفاع کند

تیم ملی ویتنام شکست ناخوشایندی مقابل عراق پذیرا شد اما هنوز شانس صعود از مرحله گروهی برای این تیم وجود دارد. بازی نهایی ویتنام در این مرحله برابر یمن بسیار مهم است و باید پیروز شود. ویتنام نیازمند بازی قدرتمندتر در خط دفاعی است و باید با خسته‌کردن حریف در فرصت مناسب به گل برسد.
ویتنام رده سوم جدول رده‌بندی گروه D جام ملت‌های آسیا را در اختیار دارد و برای قطعی‌شدن صعود باید 3 یا 4 امتیاز از 2 بازی پایانی خود برابر تیم‌های ملی ایران و یمن را کسب کند.
 شاگردان پارک هانگ سئو حداقل باید در بازی با یمن که ضعیف‌ترین تیم این گروه است به پیروزی برسند.
روزنامه چوسان کره‌جنوبی با اشاره به بازی بعدی تیم ملی ویتنام مقابل ایران نوشت: «ویتنام باید در بازی مقابل ایران که نامزد شماره یک قهرمانی در جام ملت‌های آسیا 2019 است دفاعی بازی کند. پارک هانگ سئو و شاگردانش حتی در صورت شکست برابر ایران باید گل کمتری را دریافت کنند تا در جمع تیم‌های سوم جدول رده‌بندی این رقابت‌ها مزیت لازم برای صعود را داشته باشند.»

 


Page Generated in 0.0057 sec