printlogo


کد خبر: 177263تاریخ: 1397/10/20 00:00
مهاجری: نمایش تیم ملی فوق‌العاده بودرضا مهاجری سرمربی ماشین‌سازی تبریز با فوق‌العاده خواندن نمایش تیم ملی برابر یمن در جام ملت‌های آسیا می‌گوید: «به نظر من فوق‌العاده بود. من تا الان این روحیه را در تیم ملی ندیده بودم. قبلا تیم ملی به تیم‌های حریف فضا می‌داد و با شیوه دیگری بازی می‌کرد ولی در مقابل یمن که تیم بسیار خوبی بود و تیمی دست و پا بسته نبود، بسیار خوب عمل کرد و به نوعی یمن را با نمایشی که داشت له کرد و من واقعا به‌عنوان یک ایرانی از دیدن بازی تیم ملی لذت بردم.» مهاجری در رابطه با اینکه آیا کی‌روش با این نمایش توانسته جوابی برای منتقدانش داشته باشد که او را به بازی تدافعی متهم می‌کردند، ادامه می‌دهد: «خب این نمایش نشان داد تیم ما ظرفیت بازی با شیوه‌های دیگر را دارد ولی باید منتظر بازی‌های دیگر هم باشیم و ببینیم تیم چطور بازی خواهد کرد.» سرمربی ماشین‌سازی در مورد اینکه نمایش کدام تیم‌ها را در جام در حد و اندازه‌های قهرمانی دیده، می‌گوید: «به نظرم همان تیم‌های سنتی مدعی هستند. اگر ژاپن، کره‌جنوبی و استرالیا قبل از مرحله نیمه نهایی حذف نشوند به نظرم همراه با ایران در نیمه نهایی خواهند بود و البته به این جمع باید قدرت سنتی قاره یعنی عربستان را هم اضافه کرد.»


مشکل کسر امتیاز پدیده حل شد


مالک باشگاه پدیده شهر خودرو به وعده خود عمل کرد و بدهی سوبا را پرداخت کرد.
فرهاد حمیداوی که در بدو حضورش قول داده بود تا یحیی گل‌محمدی را به تیم بازگرداند که البته این کار را هم انجام داد و حالا به دومین وعده‌اش نیز جامه عمل پوشاند.
 در نهایت پس از کش و قوس فراوانی که در پرونده سوبا به وجود آمده‌ بود، ظهر دیروز حمیداوی با رایزنی‌های خود و همکاری دکتر فارسیان در لندن موفق شد بدهی باشگاه پدیده شهر خودرو به سوبا را از طریق یکی از بانک‌های این شهر پرداخت کند.
این در شرایطی بود که تنها یک روز تا پایان مهلت فیفا به باشگاه پدیده شهر خودرو برای پرداخت بدهی به دیارا سوبا باقی ‌مانده بود.
در نهایت نیز با رایزنی حمیداوی و پرداخت ۱۳۵ هزار دلار به علاوه ۵ درصد سود آن به صورت پوند انگلیس، به حساب اعلام شده از سوی فیفا به نام وکیل دیارا سوبا، این ماجرا ختم به خیر شد و دیگر خطری باشگاه پدیده شهرخودرو را تهدید نمی‌کند و خیال هواداران خراسانی تیم پدیده شهرخودرو از بابت کسر ۶ امتیاز راحت شد. 


Page Generated in 0.0068 sec