printlogo


کد خبر: 177262تاریخ: 1397/10/20 00:00
حدادی‌فر: بعد از حضور منصوریان شادابی به ذوب‎‏آهن برگشتقاسم حدادی‌فر هافبک ذوب‎آهن اصفهان معتقد است بعد از حضور علیرضا منصوریان، شادابی به این تیم برگشت و بازیکنان با انگیزه بالایی کار خود را دنبال می‌کنند. حدادی‎فر درباره وضعیت تیم ذوب‌آهن، می‌گوید: «خدا را شکر شرایط تیم بد نیست. دو هفته‏ای می‎شود که تمرینات‎مان را آغاز کردیم و خیلی پُرفشار کار می‎کنیم. به همین خاطر از لحاظ بدنی کمی افت کردیم که طبیعی است چون تمرینات بدنسازی در دستور کار تیم بود. یک اردوی تدارکاتی هم داریم که امیدواریم در این اردو به اهداف‎مان برسیم.» کاپیتان ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به تعطیلات لیگ برتر ادامه می‌دهد: «وقفه به وجود آمده در لیگ برتر یک فرصت مناسب برای ذوب‎آهن است تا بتواند خودش را به شرایط ایده‏آل برگرداند. متاسفانه ما یک نیم‌فصل ناموفق را پشت سر گذاشتیم که امیدواریم این اتفاقات را در نیم‌فصل دوم جبران کنیم.» قاسم حدادی‌فر با تمجید از علیرضا منصوریان سرمربی جدید ذوب‌آهن، درباره نیم‌فصل دوم می‌گوید: «بعد از حضور علیرضا منصوریان، شادابی به ذوب‎آهن برگشت و او انگیزه را به بازیکنان برگرداند. امیدوارم با همین انگیزه در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی بگیریم.»

 


آذری: برگزاری مجمع منافاتی با بازی تیم ملی نداشت

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن و یکی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال اعتقاد دارد برگزاری مجمع این فدراسیون منافاتی با بازی تیم ملی نداشته است.
آذری در مورد لغو مجمع عمومی فدراسیون فوتبال یک شب پیش از موعد برگزاری آن می‌گوید: «شب قبل و ساعت 21:20 با بنده تماس گرفتند و اعلام کردند که مجمع لغو شده. علت آن را پرسیدیم که گفتند در اطلاع ثانوی تاریخ جدید مجمع را اعلام می‌کنیم.» مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در رابطه با اینکه در اطلاعیه فدراسیون اشاره شده مجمع عمومی فدراسیون به علت حضور تیم ملی در جام ملت‌ها لغو شده تا تمرکز تیم ملی از بین نرود، توضیح می‌دهد: «من فکر می‌کنم از ابتدا برگزاری مجمع در این تاریخ اشتباه بود اما منافاتی نداشت. تنها موضوعی که در این زمینه وجود دارد، این است که اکنون تمام هم و غم ما نتیجه‌گیری تیم ملی است و در این بین مهدی تاج و سایر دوستان هم برای حمایت از تیم ملی در امارات بودند. از این نظر فکر می‌کنم تمرکز لازم برای برگزاری مجمع نبود چون مدیریت مجمع تمرکز و انرژی زیادی می‌خواست.» سعید آذری یکی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال در واکنش به اینکه آیا ممکن بود به دلیل حضور تیم ملی در جام ملت‌ها برخی موارد در مجمع لحاظ نشود، می‌گوید: «به نظرم وقتی تمرکز لازم وجود نداشته باشد، نمی‌توان همزمان روی دو موضوع تمرکز کرد. از این جهت فکر می‌کنم اولویت همه ما الان باید موفقیت تیم ملی باشد و مجمع در زمان بهتری برگزار شود.»

 


Page Generated in 0.0081 sec