printlogo


کد خبر: 177248تاریخ: 1397/10/20 00:00
کاوه رضایی در تمرینات سرخ‌پوشان
بازیکن آبی در اردوی پرسپولیس

شاگردان برانکو ایوانکوویچ از روز سه‌شنبه تمریناتشان را در قطر آغاز کردند. همانطور که پیش از این گفته شد، همزمان با حضور پرسپولیسی‌ها در دوحه، بسیاری از تیم‌های دیگر نیز به جهت شرایط مساعد این کشور در این فصل از سال، در این کشور حضور دارند. یکی دیگر از تیم‌های اروپایی که در این کشور حضور دارد، تیم کلوب بروژ است که کاوه رضایی بازیکن سابق استقلال را در ترکیب خود دارد. کاوه رضایی بازیکن تیم فوتبال کلوب بروژ در تمرینات سرخ‌پوشان حضور یافت و با بازیکنان خوش و بش کرد. او نیز برای برگزاری اردو همراه تیمش در دوحه به سر می‌برد. کاوه رضایی تنها آبی‌پوش تمرینات سرخ‌پوشان بود.
 

 


پرسپولیس همسایه آیندهوون

سرخپوشان با حضور در قطر، قرار بود نخستین تمرینشان را در ساعت 17 برگزار کنند اما به دلیل تاخیرات به وجود آمده نخستین تمرین شاگردان برانکو در ساعت 18:30 برگزار شد اما طبق برنامه تمرینات پرسپولیسی‌ها قرار است در قطر هر روز در ساعت 10 صبح و 5 بعدازظهر به طور مرتب برگزار شود. سرخپوشان همچنین به ازای هر دو روزی که دو جلسه تمرین داشته باشند، یک روز را با یک نوبت تمرین پشت سر می‌گذارند. این در حالی است که شرایط جوی در این زمان از سال در کنار تجهیزات کامل و حرفه‌ای مناسب تمرینات، دوحه را به یکی از مقاصد تیم‌های فوتبال برای آماده‌سازی زمستانی تبدیل کرده است و غیر از پرسپولیس بسیاری از تیم‌های حرفه‌ای دنیا در این کشور در حال برگزاری اردو و تمرینات هستند. یکی از تیم‌هایی که همزمان با پرسپولیس در دوحه حضور دارد تیم
پی اس وی آیندهوون هلند است که همزمان با سرخپوشان در زمین مجاور تمرین داشتند. آنها بخش‌هایی از تمرین خود را در سالن بدنسازی شیشه‌ای انجام دادند.
 

 


پیشنهاد جالب مهدوی‌کیا برای آسیامهدی مهدوی‌کیا که برای مراسم افتتاحیه جام ملت‌های آسیا به امارات دعوت شده بود در دیدار با شیخ سلمان رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد جالبی را به او ارائه کرد. کاپیتان سابق تیم ملی ایران که سفیر فوتبال پایه در آسیا هم هست در دیدار خود با شیخ سلمان از وی خواست تا شرایطی فراهم شود که تیم‌های جوانان باشگاه‌های مختلف که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند روز قبل از برگزاری بازی بزرگسالان دو تیم با هم بازی کنند. این اتفاق در فوتبال اروپا در قالب یک جام در حال انجام است و به همین دلیل مهدوی‌کیا چنین پیشنهادی را مطرح کرد. شیخ سلمان در این دیدار از پیشنهاد مهدوی‌کیا استقبال کرد اما مدعی شد برگزاری چنین مسابقاتی طبعا هزینه‌های زیادی را در پی خواهد داشت که اگر هزینه‌های آن تامین شود مطمئنا می‌تواند به رشد و توسعه فوتبال آسیا کمک فراوانی کند. مهدی‌کیا طی سال‌های گذشته و بعد از خداحافظی از فوتبال، در سنین پایه فوتبال فعالیت‌های ارزشمندی داشته است که در رقابت‌های جهانی هم توانسته است با نوجوانان ایرانی درخشش‌هایی داشته باشد. او علاقه زیادی به کار در تیم‌های پایه دارد و امیدوار است از این طریق استعدادهای خوبی به فوتبال کشورمان معرفی کند.


 


Page Generated in 0.0057 sec