printlogo


کد خبر: 177247تاریخ: 1397/10/20 00:00
علیپور بهانه‌ای تازه برای انتقادمرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان به دنبال انتشار برخی اخبار مربوط به دخالت وزارت ورزش و جوانان در نقل و انتقال بازیکنان فوتبال به ویژه در تیم‌های پرسپولیس و استقلال، ضمن تکذیب این اخبار، از پیگیری قضایی خبر داد.
در بیانیه این مرکز آمده است: «‌متاسفانه در زمانی که تیم ملی فوتبال ایران در مهمترین آوردگاه آسیایی خود به دنبال کسب مقام قهرمانی است و نیاز به آرامش و همدلی بیش از هر زمانی وجود دارد، برخی رنگین نامه‌ها و رسانه‌های حاشیه ساز اقدام به نشر اخبار جعلی مبنی بر دخالت وزارت ورزش و جوانان در نقل و انتقال بازیکنان می‌کنند و موجبات بر هم خوردن آرامش هواداران و مسوولان باشگاهی کشور را فراهم می‌آورند.
لذا مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان، با تکذیب هر گونه دخالتی در موضوع نقل و انتقالات بازیکنان فوتبال به‌ویژه در تیم‌های پرسپولیس و استقلال، در نظر دارد پیگیری قضایی علیه رسانه‌ها و افرادی که اقدام به نشر اکاذیب می‌کنند را انجام دهد.»
 در توضیح مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان آمده است: «قطعا مسائل فنی تیم‌ها و باشگاه‌ها در حوزه اختیارات مدیرعامل و سرمربی تیم‌ها بوده و وزارت ورزش و جوانان نظارت و جلوگیری از عدم شفافیت و مبارزه با فساد در همه سطوح ورزش را در برنامه خود دارد و امید است با کمک رسانه‌های آگاه و دلسوز برای استیفای حقوق مردم و صیانت از سرمایه‌های ملی گام‌های مهم و موثری برداشته شود.»جلسه عرب با کارکنان باشگاه پرسپولیس

ایرج عرب جلسه‌ای را با حضور مدیران و کارکنان بخش‌های مختلف باشگاه تدارک دید.
در این جلسه ابتدا یادی از شادروان محسن سهرابی شد که در روزهای گذشته دار فانی را وداع گفت. در ادامه، سرپرست باشگاه از تلاش‌های حمیدرضا گرشاسبی، مدیر عامل پیشین باشگاه تشکر کرد و برای قدردانی از تلاش‌های هیأت مدیره از آنها برای حضور در باشگاه دعوت شد. سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه صحبت‌های خود تاکید کرد موفقیت تیم در گرو آن خواهد بود که تمام بخش‌ها، کار خود را در پشتیبانی از این مجموعه به بهترین نحو انجام بدهند.
او با اشاره به اینکه برای خروج از مشکلات و روزمرگی در مدیریت پرسپولیس باید فعالیت‌ها را به ویژه در بخش‌های اقتصادی افزایش داد، از استقبال باشگاه برای اجرای ایده‌ها و فعالیت‌های نو به منظور افزایش درآمدهای باشگاه سخن گفت. در ادامه، تعدادی از مدیران و کارکنان هم نقطه نظرات خود را مطرح و اعلام کردند. در پایان این نشست، کارکنان باشگاه برنامه‌ای را به‌عنوان تبریک تولد سرپرست باشگاه تدارک دیدند که در واقع سورپرایزی برای وی بود.

 


Page Generated in 0.0060 sec