printlogo


کد خبر: 177242تاریخ: 1397/10/20 00:00
گزارشغیبت باقری در تمرینات دوحه
اردوی خانوادگی مربیان پرسپولیس در قطر
از روزی که تمرینات پرسپولیس برای آماده سازی بازیکنان برای رقابت‌های نیم‌فصل دوم لیگ هجدهم شروع شد، برخی مربیان غایب این تمرینات بودند.
هر چند برانکو خودش را خیلی زود به ایران رساند و هدایت تیمش را برعهده گرفت اما برخی‌ها ترجیح دادند دیرتر از تعطیلات باز گردند و به همین جهت به تمریناتی که در تهران برگزار شد، نرسیدند.
در همان زمان عنوان شد که این مربیان در قطر به پرسپولیس اضافه خواهند شد. زلاتکو ایوانکوویچ در تمرینات تهران حضور نداشت و گفته می‌شد او در قطر به جمع سرخپوشان اضافه خواهد شد. همانطور که گفته شده بود زلاتکو در قطر به پرسپولیسی‌ها اضافه شد اما مربی پرسپولیس البته به تنهایی راهی دوحه نشده است.
زلاتکو را پسر ایوانکوویچ، پسر پانادیچ و خانواده استیلینوویچ نیز همراهی می‌کنند. اردوی خانوادگی مربیان پرسپولیس در قطر کامل شده و آنها بدون دغدغه کارشان را در این کشور انجام خواهند داد. طی روزهای گذشته خبرهایی درباره حضور خانواده برخی از بازیکنان هم در این کشور به گوش می‌رسید.
 آنطور که گفته می‌شد سرمربی سرخ‌پوشان برای تمرکز بیشتر بازیکنان روی تمرینات، این اردوی خارج از کشور را مهیا کرده بود اما برخی بازیکنان برای دور زدن سرمربی، خانواده‌های‌شان را به دوحه بردند تا سفر خوبی به این کشور داشته باشند.
جالب است که کریم باقری با وجود حضور در تمرینات تهران، در تمرینات پرسپولیسی‌ها در قطر غایب خواهد بود.

 


Page Generated in 0.0056 sec