printlogo


کد خبر: 177232تاریخ: 1397/10/20 00:00
طنزیمهومن جعفری

از چشم افتاده!
هنوز مشغول رمزگشایی از صحبت‌های برانکو در مورد مربی تیم ملی عراق بودم که ببینم چه کد مخفی و صحبت پنهانی داخلش قرار داشته که کی‌روش آنطوری عصبانی شد که یک‌دفعه دیدم از مارکار مصاحبه آمده که عراق مدعی اول گروه برای صعود است!
یعنی الان رسما گرخیدم! چطوری می‌شود که اگر برانکو بگوید مربی عراق مربی خوب و محترمی است باید در دادگاه صحرایی دارش زد ولی اگر مارکار بگوید عراق در حضور ایران مدعی اول به حساب می‌آید باید به‌عنوان پاداش، سر شام به او دسر اضافه داد؟ به این نتیجه رسیدم که مارکار حتما مورد حمایت قلبی کارلوس است ولی برانکو از چشمش افتاده! اینطوری است دیگر. ما خودمان هم این تجربه را داریم که از چشم یکی بیفتیم. هر کاری می‌کنیم دیگر ما را قبول ندارد! فایده هم ندارد. تلاش‌های‌مان در دل سنگش هم اثر نمی‌کند. الان برانکو هم همین‌طوری شده. حرف نزند، کی‌روش بل می‌گیرد که نتایج ما باعث شده برانکو لالمونی بگیرد. حرف بزند، متهم می‌شود به خیانت. از تیم ملی تعریف کند، کی‌روش می‌گوید ببینید این مار غاشیه چه در سر دارد که از تیم ملی تعریف می‌کند! بد دردی است برادر! کشیده‌ایم این درد را!
 
تمرکز
یکی از بامزه‌ترین اتفاقات ممکن در ایران همین دیروز رخ داد و مجمع عمومی فدراسیون فوتبال لغو شد! دلیل لغو هم این بود که تمرکز تیم ملی به هم نخورد‌! یعنی چه؟ یعنی الان سردار آزمون بر و بر به اینترنت نگاه می‌کرد ببیند چه کسی خزانه‌دار فدراسیون شده؟ کی‌روش منتظر بود گزارش مالی فدراسیون منتشر شود ببیند بدون اجازه او به کسی حقوق داده‌اند یا نه! واقعا نشست تشریفاتی که قبلش دندان هرگونه تغییری را کشیده بودند چه ضرری برای تیم ملی داشت؟ گرفته‌اید ما را؟
 
تحلیل تاکسی‌واری!
به نظر من این قصه پیوستن فرهاد مجیدی به استقلال کار خود وزیر ورزش است. خواسته حواس مردم را از دعوای کی‌روش و برانکو پرت کند وگرنه چرا مجیدی تا قبل از این دعوای آخری نمی‌آمد استقلال؟ نتیجه می‌گیریم کار خودشان است!
نتیجه اخلاقی: به جان خودم در مطبوعات ایران آدم‌هایی با همین سطح تحلیل سردبیر می‌شوند! باور کن!

 


Page Generated in 0.0042 sec