printlogo


کد خبر: 177226تاریخ: 1397/10/20 00:00
استقلال-دالیچ منتفی شدمدت‌ها است بحث حضور دالیچ در الهلال عربستان مطرح می‌شود. مربی کرواتی که در جام جهانی شگفتی‌ساز شد و با تیم ملی کرواسی به نایب قهرمانی جهان رسید. دالیچ بعد از آن موفقیت بزرگ مورد توجه تیم‌های بسیاری قرار گرفته؛ از جمله الهلال عربستان که مدتی نیز سرمربی این تیم بود. دالیچ البته قصد ندارد به این زودی‌ها به الهلال بپیوندد. او درباره بازگشت به این تیم حرف‌هایی زده است: «روزی به الهلال بر می‌گردم ولی زمان دقیقش را نمی‌دانم.» به این ترتیب دالیچ را در بازی الهلال مقابل استقلال که بعد از پایان جام ملت‌های آسیا برگزار می‌شود روی نیمکت آبی و سفید پوشان شهر ریاض نخواهیم دید و این تیم با مربی دیگری مقابل استقلال قرار خواهد گرفت. الهلال به همراه الدحیل قطر و العین امارات با استقلال در یک گروه قراردارند و این چهار تیم به زعم غالب کارشناسان فوتبال آسیا یکی از سخت‌ترین گروه‌های تاریخ لیگ قهرمانان آسیا را در مرحله مقدماتی تشکیل داده‌اند.


غیبت جابر چه معنی داشت؟

پیش از این قرار بود تمرین استقلال در تاریخ پانزدهم دی ماه استارت بخورد اما به دلیل مسائل مالی بازیکنان 4 روز دیرتر، از دیروز تمرین خود را آغاز کردند.
 تمرین روز گذشته استقلال پیش از هر چیزی تحت تاثیر حضور فرهاد مجیدی آغاز شد، بازیکن سابق محبوب این تیم که جمعه هفته گذشته به‌عنوان مربی به کادرفنی استقلال اضافه شد و از دیروز رسما کارش را با این تیم آغاز کرد.
به جز بازیکنان تیم ملی و تیم امید، تمام بازیکنان با حضور در زمین شماره 2 آزادی تمرین خود را آغاز کردند و فقط جابر انصاری بود که در تمرین
آبی پوشان حضور نداشت.
 انصاری که پیش از این شایعاتی هم در مورد جدایی‌اش از استقلال شنیده می‌شد، دیروز در تمرین غایب بود و البته بعید است دلیل این موضوع مشکل مصدومیت باشد.
 البته طبق اخبار رسیده به احتمال فراوان جابر انصاری تا پایان فصل در استقلال ماندنی خواهد بود و از روزهای آینده تمرین خود را با این تیم آغاز می‌کند تا خود را آماده نیم فصل دوم لیگ برتر کند.
باید دید طی روزهای آینده انصاری در تمرینات استقلال حاضر می‌شود؟

 


Page Generated in 0.0053 sec