printlogo


کد خبر: 177225تاریخ: 1397/10/20 00:00
مشکلات مالی حل می‌شود
فتحی: مجیدی پیشنهاد خود شفر بود

تمرینات استقلال پس از کش و قوس‌های بسیار در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی آغاز شد. پیش از شروع این تمرین امیرحسین فتحی، سرپرست موقت این باشگاه درباره شروع تمرینات حرف‌هایی زد. البته او کوشید با صحبت‌های روحیه‌آور قدری بازیکنان را از حال و هوای مشکلات مالی باشگاه خارج کند. سرپرست باشگاه استقلال گفت: «سال نو میلادی و تولد دوستان را تبریک می‌گویم. مشکلات شما را می‌دانم و درک می‌کنم. پس از بازی پدیده دنبال رفع مشکلات بودیم و سرانجام بحث مالی ما حل شد و حواله‌ها نیز صادر می‌شود. همچنان پیگیر کارها هستیم تا شما تنها به تمرین فکر کنید و روحیه بالایی داشته باشید. به همه خسته نباشید می‌گویم و از صبوری شما تشکر می‌کنم. از مهدی رحمتی تشکر می‌کنم که همه جا کنار من بود و تلاش کرد تا مشکلات حل شود.»
فتحی درباره برنامه‌های وینفرد شفر هم توضیحاتی ارائه کرد: «نظر شفر اضافه شدن دو نفر به کادرفنی بود. مارتین فورکل به زودی به جمع ما اضافه می‌شود. او تجربه خوب و مدرک بالای مربیگری از یوفا دارد و می‌تواند کمک تیم باشد و در زمینه تیم‌های پایه نیز به ما کمک می‌کند. فرهاد مجیدی سرمایه، اسطوره و ذخیره باشگاه است و او هم با پیشنهاد شفر به تیم ما اضافه شد تا بتوانیم از توانایی فنی او استفاده کنیم. ایشان مدارج بالای مربیگری را طی کرده و اکنون در کنار شفر، یکی از بزرگترین مربیان فوتبال ایران است. شفر بزرگترین مربی تاریخ استقلال است و کسی مانند او نداشتیم. اردوگاه به زودی آماده می‌شود و جمعه یا شنبه به اردو می‌رویم. در حال مذاکره هستیم تا بازیکنان مورد نظر کادرفنی به اردوگاه ما اضافه شوند.»

 


چینی: استقلال پر از بازیکن خوب است

علی چینی مربی سابق استقلال در خصوص شرایط فعلی این تیم اینطور اظهارنظر می‌کند: «درباره استقلال دوست دارم ابتدا بگویم با وجود اینکه تیم هنوز در نقل و انتقالات بازیکنی نگرفته اما الان هم پر از بازیکن خوب است. با اضافه شدن داریوش شجاعیان و محسن کریمی تیم واقعا از نظر مهره شرایط خیلی خوبی پیدا می‌کند. من حتی در ابتدای فصل هم که یک عده از پیشکسوتان مثل همیشه به جذب بازیکنان جوان انتقاد می‌کردند گفتم که این جوان‌ها می‌توانند به استقلال خیلی کمک کنند. فوتبال امروزه دیگر کاملا عوض شده و اسم‌ها بازی نمی‌کنند. این تیم است که نتیجه را تعیین می‌کند. استقلال پر از مهره و نفرات خوب است و فقط شاید یک مهاجم تمام‌کننده در کنار روح‌ا... باقری و صیاد‌منش نیاز این تیم باشد. با وجود آمدن داریوش شجاعیان او به خوبی می‌تواند مکمل فرشید اسماعیلی شود، البته استقلال در این پست هم می‌تواند یک بازیکن بگیرد اما در مجموع در بقیه پست‌ها این تیم مشکلی از نظر من ندارد. من مطمئن هستم این استقلال می‌تواند یکی از سه تیم بالای جدول در پایان فصل باشد و اگر شرایط روبه‌راه باشد قهرمان مسابقات خواهد شد.»
چینی در مورد مشکل مالی استقلال هم می‌گوید:  «متاسفانه در تیم‌های بزرگ همیشه از این اتفاقات می‌افتد. خب بازیکن زندگی و خانواده و بدهی و مسائلی از این دست دارد و وقتی پول نمی‌گیرد به مشکل می‌خورد.»

 


Page Generated in 0.0056 sec