printlogo


کد خبر: 177224تاریخ: 1397/10/20 00:00
خبررحمتی به فتحی
 کمک کرد؟
 سه شنبه شب  بازیکنان استقلال در پست مشترک اعلام کردند که حواله باشگاه را دریافت نکرده‌اند اما به خاطر هواداران در تمرین استقلال شرکت خواهند کرد. البته گفته می‌شود ردپای مهدی رحمتی در این جریان کاملا دیده می‌شود و او به مسوولان استقلال کمک کرده تا بازیکنان به تمرینات برگردند.
مهدی رحمتی که به عنوان کاپیتان استقلال جلسات زیادی با امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه داشته، پس از مشخص شدن وضعیت استقلال، از همه بازیکنان می‌خواهد که در تمرینات شرکت کنند تا بیشتر از این از لحاظ بدنی عقب نیفتند. بازیکنان هم به تصمیم رحمتی احترام گذاشته و در تمرین شرکت کردند.

بازیکنان استقلال ممنوع‌المصاحبه شدند؟
در روز‌هایی که استقلال به دلیل مشکلات مالی تمرین نمی‌کرد، هیچ‌کدام از بازیکنان این تیم در رسانه‌ها حاضر به گفت‌وگو درباره شرایط تیم نشده بودند. مسوولان استقلال که در حال رایزنی با حامی مالی باشگاه برای حل مشکل مالی بودند، از بازیکنان خواستند که هیچ صحبتی در رسانه‌ها انجام ندهند. آنها این تذکر را به آبی‌پوشان دادند که اعتصاب تمرین، خودش خلاف است اما چون مطالبات پرداخت نشده، به بازیکنان حق داده می‌شود. ممنوع‌المصاحبه شدن بازیکنان البته شاید به زودی حل شود.

تدبیر شفر برای جبران عقب‌افتادگی
اعتصاب بازیکنان استقلال دیروز شکست و بازیکنان با حضور در زمین شماره 2 آزادی کار خود را آغاز کردند اما شفر برای جبران عقب‌ماندگی بدنی بازیکنان تیمش تمرین این تیم را در دو نوبت برگزار کرد. بازیکنان استقلال برای اینکه نوبت‌های تمرینی از دست رفته را جبران کنند، با تصمیم شفر فشرده‌تر از گذشته تمرین می‌کنند تا بدن آنها تا شروع بازی‌های نیم فصل دوم به فرم ایده‌آل برسد.
 تمرین نوبت بعد از ظهر استقلال بیشتر جنبه بدنی داشت و بازیکنان در تمرین نوبت صبح بیشتر به کارهای تاکتیکی پرداختند.

 


Page Generated in 0.0056 sec