printlogo


کد خبر: 177213تاریخ: 1397/10/20 00:00
توخل: دمبله کمی دیوانه است
سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن به ستایش از ستاره جوان بارسلونا پرداخت. با این حال تاکید کرد که این بازیکن رفتارهای دیوانه‌واری از خود نشان می‌دهد.
عثمان دمبله، خرید گرانقیمت بارسلونا در تابستان 2017 بود. این بازیکن جوان فرانسوی با وجود اینکه استعداد زیادی دارد و تاثیر‌گذار بازی می‌کند اما در بارسلونا رفتارهای عجیب از خود نشان می‌دهد و حاشیه‌ساز بوده است.
توماس توخل، سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن که پیش از این در دورتموند با دمبله کار کرده به این بازیکن اشاره کرد و گفت‌: «دمبله بازیکنی باور نکردنی است. او بسیار با استعداد است و از کار کردن با او در دورتموند لذت بردم. دمبله استعدادی غیر عادی است. او شخصیت عادی دارد اما گاهی اوقات هم رفتارهای دیوانه‌واری از خود نشان می‌دهد.»
او در ادامه اضافه کرد: «باید این را بگویم که دمبله انسانی عادی است اما با کمی دیوانگی. او با من زیاد می‌خندید اما گاهی اوقات هم بحث جدی با هم داشتیم و در نهایت همه چیز به خوبی تمام می‌شد. اصلا از حضور در کنار این بازیکن احساس خستگی نکردم. دمبله وقتی تمرکز داشته باشد می‌تواند هر کاری انجام دهد. وقتی با او صحبت کردم تاکید کرد که بازی در بارسلونا را دوست دارد. او در حال‌ حاضر به رویای خود دست یافته است و برای بهتر ظاهر شدن نیاز به تمرکز بیشتری دارد. من این بازیکن را بسیار دوست دارم.»
توخل همچنین از نیمار، ستاره برزیلی تیمش تمجید کرد. شایعه جدایی نیمار از پاریس وجود دارد اما توخل تاکید کرد: «در حال حاضر نیمار خیلی خیلی خوشحال است. او بازیکنی حرفه‌ای و تاثیرگذار بوده و از نظر ذهنی در شرایط خوبی قرار دارد و می‌خواهد رهبر تیم باشد.»
 


Page Generated in 0.0054 sec