printlogo


کد خبر: 177200تاریخ: 1397/10/20 00:00
توپ و توربرای مذاکره درباره
قرارداد و تماشای لیگ
کولاکوویچ بالاخره
به ایران آمد
سرمربی تیم ملی والیبال ایران بامداد دیروز برای برگزاری جلسات هماهنگی و رسیدگی به برنامه‌های پیش روی تیم ملی وارد تهران شد.
پس از پایان رقابت‌های قهرمانی والیبال جهان به میزبانی بلغارستان و ایتالیا، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران طبق قرارداد راهی کشورش شد تا به استراحت و دیدار با خانواده بپردازد. افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال پس از شروع کار خود، پیگیری وضعیت ایگور کولاکوویچ و بررسی برنامه‌های وی برای سال آینده را در دستور کار قرار داد.
پس از مکاتبات فراوان و هماهنگی‌های لازم مقرر شد کولاکوویچ برای ملاقاتی حضوری به تهران سفر کند تا ضمن نشست با افشین داوری، برنامه‌های تیم ملی برای سال آینده مورد بررسی قرار گیرد.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران بامداد دیروز به همراه فرزند خود وارد تهران شد تا جلسات هماهنگی را از سر گیرد. ایگور پس از استراحتی کوتاه بعد از ظهر روز چهارشنبه با حضور در دفتر افشین داوری به بررسی برنامه‌های تیم ملی و بحث در خصوص اتفاقات جاری پرداخت.
پس از اینکه حرف‌های ضد و نقیض بسیاری درباره قرارداد و شرایط برای ادامه همکاری با او مطرح شد، در نهایت عنوان شد که قرارداد او تمدید شده اما مبلغ قرارداد و توافقات مالی مشخص نشده. قطعا یکی از برنامه‌های کولاکوویچ در سفر به ایران قطعی کردن شرایط قراردادش خواهد بود.
 
نخستین اظهارات کولاکوویچ پس از بازگشت به ایران
سرمربی تیم ملی والیبال ایران از بازگشت دوباره‌اش به ایران ابراز خوشحالی کرد. او در نخستین صحبت‌های خود هنگام ورود به ایران گفت: «سلام به همه هواداران والیبال ایران. خیلی خوشحالم که بار دیگر در ایران و در این سرزمین والیبال هستم. حس خیلی خوبی دارم که بار دیگر می‌توانم بسیاری از دوستان و همکاران خود را ببینم، امیدوارم بتوانیم ادامه دهیم.»

 


Page Generated in 0.0056 sec