printlogo


کد خبر: 177196تاریخ: 1397/10/20 00:00
پاسخ شایسته به حواشی انتخابات تنیس
تلاش در تنیس مورد حمایت وزارت بوده است

مجید شایسته درباره حواشی اخیر پیرامون انتخابات فدراسیون تنیس و بحث تک کاندیدا شدن این انتخابات گفت: «من این خبر را در رسانه‌ها دیدم و به طور رسمی چیزی نه به من منعکس شده و نه به دبیر فدراسیون که دبیر مجمع هم هست اطلاع داده‌اند و طبیعتا قضاوت کردن ما در این مورد نادرست است چون به ما چیزی به طور رسمی اعلام نشده است. ما به‌عنوان فدراسیون این وظیفه را داشتیم که امکانات لازم را در اختیار دبیر مجمع بگذاریم تا در موعد مقرر ثبت‌نام انجام شود و پیگیری لازم را با امور مجامع وزارت ورزش و جوانان انجام دهد که این اتفاق هم افتاد.»
او ادامه داد: «حتی برای اینکه هر کسی علاقه‌مند به کاندیدا شدن در انتخابات فدراسیون تنیس است، جلو بیاید، روز آخر ثبت‌نام کردم، علی‌رغم اینکه خانواده تنیس اصرار داشتند روز اول ثبت‌نام کنم. در نهایت ۵ نفر ثبت‌نام کردیم و تا جایی که شنیدم صلاحیت مدیریتی دو نفر تایید نشد. از میان سه کاندیدای باقی مانده می‌توانم در مورد خودم اظهارنظر کنم که صلاحیت مدیریت من با توجه به 9-8 سال فعالیتم در فدراسیون (به جز سوابقی که از گذشته دارم) قطعا باید تایید شده باشد.»
سرپرست فدراسیون تنیس در پاسخ به این پرسش که برخی‌ها عنوان می‌کنند ثبت‌نام مجدد از کاندیداها با دستور وزارت ورزش انجام شده گفت: «بعید می‌دانم چنین مساله‌ای باشد چراکه وقتی یک خانواده‌ای دارد کارش را به طور جدی و با قدرت جلو می‌برد بعید می‌دانم چنین ذهنیتی در وزارت ورزش باشد. مخصوصا اینکه در این یکی دو سال اخیر حمایت همه جانبه آقای سلطانی‌فر را از خانواده تنیس دیده‌ام. وزیر هیچ وقت در هیچ انتخاباتی دخالتی نکرده و یا نظر صریحی نداده است. حتی ما در این یکی دو سال اخیر به بازی‌های کشورهای اسلامی، داخل سالن آسیا و از همه مهمتر بازی‌های آسیایی اعزام شدیم. دیگر حمایت جدی‌تر از این نمی‌شود. اگر تلاش در تنیس مورد تایید نبود طبیعتا این حمایت هم انجام نمی‌شد.»
او ادامه داد: «تا به امروز رابطه خوبی با وزارت ورزش و جوانان داشته‌ایم. من حتی چندین جلسه با وزیر داشتم و نقطه‌نظرات پیشنهادی و انتقادی او را دریافت کردم. تا به امروز از شخص وزیر به هیچ عنوان به غیر از حمایت، لطف و ایجاد انگیزه چیزی ندیدم. شاید دوستانی در وزارت ورزش دیدگاه دیگری را داشته باشند اما به صراحت و با شجاعت می‌گویم که وزیر همیشه به تنیس لطف داشته است و من به نمایندگی از خانواده تنیس از او تشکر می‌کنم و امیدوارم بحث انتخابات به خوبی و خوشی همانند گذشته در تمام رشته‌ها برگزار شود و خانواده تنیس هم روند رو به رشد خود را به نحو مطلوب ادامه دهد.»
 شایسته با اشاره به صحبت‌های داورزنی درباره تک کاندیدا بودن انتخابات نیز گفت: «در رسانه‌ها خواندم که آقای داورزنی عنوان کرده به این دلیل ثبت‌نام مجدد انجام می‌شود تا میدان برای همه علاقه‌مندان فراهم شود اما باید بگویم من همان موقع هم برای اینکه این امکان فراهم شود روز آخر ثبت‌نام کردم و این شرایط در مهلت قانونی ثبت‌نام فراهم بود.»
او به برگزاری مجدد انتخابات در صورت تک کاندیدا شدن نیز اشاره کرد: «با بررسی که کردم در آیین نامه انتخاباتی که توسط وزیر ورزش به ما ابلاغ شده چیزی مبنی بر این مساله ندیدم اما خب در مورد تمام این مسائل نمی‌توان قضاوت کرد چون به طور رسمی چیزی ابلاغ نشده است. با این حال امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد به نفع خانواده
تنیس باشد.»
 


Page Generated in 0.0055 sec