printlogo


کد خبر: 177190تاریخ: 1397/10/20 00:00
پیشنهاد بایرن مونیخ برای هادسون-اودوی:
شماره 10 را بگیر و بیا

بایرن مونیخ برای بار چهارم برای خرید کالوم هادسون-اودوی، بازیکن نوجوان چلسی پیشنهاد داده است. آنها این بار پیشنهادی 35 میلیون پوندی برای خرید او ارائه کرده‌اند. سران چلسی به این ترتیب تحت فشار هستند تا این بازیکن محصول آکادمی خود را به فروش برسانند.
چلسی هنوز با پیشنهاد آنها موافقت نکرده است و سران باشگاه امیدوارند که قرارداد این بازیکن 18ساله را تمدید کنند، اما آنها نتوانسته‌اند با هادسون-اودوی به توافق برسند. او از این ناراحت است که در تیم اصلی به او بازی نمی‌رسد.
با توجه به این که از قرارداد او تنها 18 ماه باقی مانده است، باشگاه چلسی شاید به این نتیجه برسد که پیشنهاد بایرن مونیخ را بپذیرد.
یوونتوس، رئال مادرید و بروسیا دورتموند هم به این بازیکن علاقه نشان داده‌اند، اما بایرن بیش از همه پی‌گیر خرید او بوده است و سران باشگاه حتی حاضرند پیراهن شماره 10، که او می‌خواهد را به این بازیکن بدهند.
نیکو کواچ، مربی بایرن گفته که باشگاهش اوضاع این بازیکن را زیر نظر دارد: «هادسون-اودوی همسن جیدون سانچو (بازیکن بروسیا دورتموند) است، که در آلمان بسیار موفق بوده است.
کاملا طبیعی است که ما از اوضاع این بازیکن آگاه باشیم و او را دنبال کنیم. برای این که بدانید که آیا انتقالی انجام می‌شود یا این که این انتقال چه زمانی انجام می‌شود، باید از حسن صالح‌حمیدزیچ سوال کنید.»

 بازگشایی ورزشگاه تاتنهام
با 8 ماه تاخیر


دیلی‌میل گزارش داد باشگاه تاتنهام امروز رسما زمان دقیق بازگشایی ورزشگاه جدید خود در ماه مارس را اعلام می‌کند. انتظار برای انتقال به ورزشگاه وایت‌هارت‌لین جدید به طول انجامیده. هرچند باشگاه در حال انجام کنترل‌های نهایی و دریافت گواهی امنیت است، اما دیلی‌میل گزارش داده اسپرز قصد دارد در اسفند پیش رو مسابقاتی را در این ورزشگاه برگزار کند. تاتنهام 11 اسفند میزبان رقیب همیشگی خود آرسنال است و دو هفته بعد از دیگر تیم لندنی، کریستال‌پالاس پذیرایی می‌کند.
با توجه به دردسرهای احتمالی که بازی با آرسنال دارد و احتمال اینکه نخستین بازی‌شان در ورزشگاه جدید را به رقیب سرسخت‌شان ببازند، بعید است که بخواهند استادیوم جدید را با بازی مقابل توپچی‌ها افتتاح کنند.
احتمالا بازی 25 اسفند مقابل پالاس را برای افتتاح این ورزشگاه جدید انتخاب می‌کنند. آخرین بازی خانگی تاتنهام در ماه فوریه 24 بهمن برابر بوروسیادورتموند در لیگ قهرمانان خواهد بود و بسیار بعید است که ورزشگاه یک میلیارد پوندی به آن بازی برسد. تاتنهام در ماه آوریل بازی‌های خانگی برابر برایتون و هادرسفیلد دارد و امیدوار است تا آن موقع جابه‌جایی صورت گرفته باشد. تاتنهام امیدوار بود تا مرداد به ورزشگاه جدید برود و بازی‌های خانگی این فصل خود را در آن برگزار کند اما به دلایل بسیاری افتتاح را به تاخیر انداخت و دوباره ویمبلی ورزشگاه بازی‌های خانگی این تیم شد.

 


Page Generated in 0.0064 sec